Burdur'un Bucak ilçesi Pazar Mahallesi muhtar adayı olan Süleyman Ertunç, "Gelişen Bir Bucak Gelişen Bir Pazar Mahallesi" sloganıyla yola çıktı. Mahalle sakinlerini ziyaret ederek sorunlarını ve isteklerini dinliyor. Sorunların çözümü için resmi kurum ve kuruluşlarla iletişime geçerek çözüm odaklı çalışmalarını sürdürüyor.
Ertunç yaptığı açıklamada, birçok mahallenin kendine özgü sorunları olduğunu ve bu sorunların çözümü için mahalle sakinleriyle yakın işbirliği içinde olmanın önemini vurguladı. Pazar Mahallesinin sorunlarının çözümü için gerekli çalışmaları yapmaya hazır olduğunu söyledi.
Ertunç'un ziyaretleri mahalle sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılandı. Mahalle sakinleri, Ertunç'un sorunlarına kulak vermesi ve çözüm için çaba göstermesinden dolayı kendisine teşekkür ettiler.
Bucak Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Ertunç, NNC Medya'yı ziyaret ederek mahalle sakinlerine yönelik projelerini paylaştı. Efendiler Parkı Tabelası, Kaldırım Çalışmaları, Aydınlatma Direkleri ve Kaldırım Tadilatları gibi önemli projelerle ilgili detaylar haberimizde!
Burdur'un Bucak ilçesi Pazar Mahallesi muhtar adayı Süleyman Ertunç seçim öncesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yılmaz'ı ziyaret etti. Detaylar haberimizde...
İlçemiz Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Ertunç, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Bucak Pazar Mahallesi'nde muhtarlık seçimleri heyecanı başladı. Süleyman Atasayar, mahalle sakinlerinin talepleri doğrultusunda muhtar adaylığını açıkladı.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın