Uzun yıllar boyunca ilçemize hizmet etmiş ve Pazar Mahallesi’nin köklü ailelerinden Eyvazoğlu Ailesi’nin bir evladı olan Süleyman Atasayar, Pazar Mahallesi için muhtar adaylığını açıkladı.
Mahalle sakinlerinden kendisine gelen talepler doğrultusunda, hizmet etmeyi bir vefa borcu olarak gördüğünü belirten Atasayar, mahallesinin içinde bulunduğu sorunlara çözüm getirmek ve eksiklikleri en kısa sürede gidermek amacıyla bu göreve talip olduğunu belirtti.
Bucak Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde görev yapmanın verdiği özgüven ve tecrübeyle; köklü bir geçmişe sahip mahallemizin gelecekle buluşturan projelerle, kent merkezine yakışan bir Pazar Mahallesi mimarisinin; sadece mahalleye değil Bucak’ımızın sosyal ve ekonomik bütünleşmesine de katkı sağlayacağını söyledi.
Mahalle sakinlerinin takdirini kazanıp seçilmesi halinde; onlarla istişareler yapıp, belediyeyle etkin iş birliğini gözeterek görev yapacağını ve “ben” değil “BİZ” olma prensibi ile yola çıkan Atasayar, tüm komşularından destek istediğini sözlerine ekledi.
Süleyman Atasayar, 1984 yılında Burdur'un Bucak ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bucak'ta tamamlayan Süleyman Atasayar, evli ve 2 çocuk babasıdır.
Bucak ilçesine bağlı Oğuzhan Mahallesi'nde muhtar adayı Hilmi Uysal, "Şimdi Değişim Zamanı" diyerek mahalle sakinlerine hizmet sözü verdi.
Burdur'un Bucak ilçesinde yardıma ihtiyacı olanların yardımına koşan Mucize Mutlu, Mehmet Akif Mahallesi muhtar adayı oldu. Peki Mucize Mutlu kimdir? İşte Mucize Mutlu hakkında detaylı bilgi ve biyografisi
Uzun süredir ev ve esnaf ziyaretleriyle çalışmalarına devam eden Mehmet Akif Mahallesi muhtar adayı ADEM MUTLUCAN merakla beklenen aza adayı listesini açıkladı.
Burdur'un Bucak ilçesi Yunus Emre Mahallesi Muhtar Adayı Ayşe Ergin, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek projelerini anlatıyor ve sorunlarını dinliyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde Konak mahallesi muhtar adayı Mümin Kuzgun, azalarını açıkladı. Farklı meslek gruplarından oluşan bir ekiple yola çıkan Kuzgun, mahalle sakinlerinin desteğini bekliyor.
Burdur Bucak Konak Mahallesinde Alime Özkurt, muhtar adaylığını duyurdu. Alime Özkurt, mahalleye kadın eli değmesi için aday olduğunu söyledi.