Burdur Bucak Haber - Hülya Gümüş'ten Söz

CHP Bucak Belediye Başkan Adayı Hülya Gümüş, İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi'nin kurum hafızasına sahip çıkacaklarını ve merkezin hizmetlerine devam etmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

"İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi'ne Sahip Çıkacağız"

CHP Bucak Belediye Başkan Adayı  Hülya Gümüş açıklamada bulunarak, "Bucak'ın değerli vatandaşlarına sesleniyorum. Bucak'ın önemli bir kurumu olan İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi'nin kurum hafızasına sahip çıkacağız. Türkiye genelinde parmakla gösterilen bu önemli kurumun, Bucak'ta hizmetlerine devam etmesi bizim için bir ahde vefa borcudur.

Bucak'ta yaşayan hayırseverlerimizin  desteği ve katkılarıyla büyüyen bu merkezin, toplumumuza ve özellikle ihtiyaç sahiplerine sunduğu hizmetlerin önemini biliyoruz. Bizler, bu değerli kurumun hizmetlerine kesintisiz devam etmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Bucak'ımızın tüm değerlerine  sahip çıkacak, İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi'nin de bu kıymetli mirası koruyacağız. Bu konunun takibini bırakmayacak, merkezin yaşatılması ve daha da geliştirilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.

Hülya GümüşBucak İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon MerkeziTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.