CHP Bucak Belediye Başkan Adayı Hülya Gümüş açıklamada bulunarak, "Bucak'ın değerli vatandaşlarına sesleniyorum. Bucak'ın önemli bir kurumu olan İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi'nin kurum hafızasına sahip çıkacağız. Türkiye genelinde parmakla gösterilen bu önemli kurumun, Bucak'ta hizmetlerine devam etmesi bizim için bir ahde vefa borcudur.
Bucak'ta yaşayan hayırseverlerimizin desteği ve katkılarıyla büyüyen bu merkezin, toplumumuza ve özellikle ihtiyaç sahiplerine sunduğu hizmetlerin önemini biliyoruz. Bizler, bu değerli kurumun hizmetlerine kesintisiz devam etmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız.
Bucak'ımızın tüm değerlerine sahip çıkacak, İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi'nin de bu kıymetli mirası koruyacağız. Bu konunun takibini bırakmayacak, merkezin yaşatılması ve daha da geliştirilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Hülya Gümüş, uçurtma şenliğine davet etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Yiğit ve Dernek Üyesi Muhammet Yiğit'e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.