Burdur Bucak Haber - Hülya Gümüş Perşembe Pazarında! "Esnaf ve vatandaşlarımızı soğuktan kurtaracağız"

CHP Bucak Belediye Başkan adayı Hülya Gümüş, Perşembe Pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek seçimlerde destek istedi. Hülya Gümüş Perşembe Pazarında! Soğuk havaya rağmen sıcak ilgi

CHP  Bucak Belediye Başkan adayı Hülya Gümüş, Perşembe Pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek seçimlerde destek istedi.

Perşembe pazarının soğuğuna karşı, kendisine gösterilen sıcak ilgiden memnuniyeti dile getiren Başkan adayı Gümüş, "Soğuk havalarda Perşembe pazarının durumu ortada. Esnafımız da vatandaşımızda bu soğukta alışveriş yapmaya çalışıyor. Pazar Yerinde satış yapmaya çalışan esnafların ve vatandaşların keskin soğuk ve rüzgarın etkileriyle mücadele ettiklerini biliyor ve görüyoruz. Çözüm için buradayız. İnşallah 31 Mart'ın ardından Perşembe Pazarına köklü bir çözüm getirerek, esnafımızı ve vatandaşımızı bu soğuktan kurtaracağız" ifadelerini kullandı.

Hülya GümüşBucak Perşembe Pazarısoğuk havaTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.