CHP Bucak Belediye Başkan adayı Hülya Gümüş, Perşembe Pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek seçimlerde destek istedi.
Perşembe pazarının soğuğuna karşı, kendisine gösterilen sıcak ilgiden memnuniyeti dile getiren Başkan adayı Gümüş, "Soğuk havalarda Perşembe pazarının durumu ortada. Esnafımız da vatandaşımızda bu soğukta alışveriş yapmaya çalışıyor. Pazar Yerinde satış yapmaya çalışan esnafların ve vatandaşların keskin soğuk ve rüzgarın etkileriyle mücadele ettiklerini biliyor ve görüyoruz. Çözüm için buradayız. İnşallah 31 Mart'ın ardından Perşembe Pazarına köklü bir çözüm getirerek, esnafımızı ve vatandaşımızı bu soğuktan kurtaracağız" ifadelerini kullandı.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Hülya Gümüş, uçurtma şenliğine davet etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Yiğit ve Dernek Üyesi Muhammet Yiğit'e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.