Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Ramazan Coşkusu Uğur Işılak ile Buluşuyor!

Bucak Belediyesi'nin Ramazan Etkinlikleri kapsamında 15 Mart Cuma günü Uğur Işılak, 19 Mart Salı günü ise Fırat Türkmen ve Muhammet Ahmet Fescioğlu Bucak Cumhuriyet Meydanı'nda olacak. İlahi ve kahramanlık türküleri ile unutulmaz bir akşam sizleri bekliyor!

BUCAK BELEDİYESİNİN RAMAZAN ETKİNLİKLER KAPSAMINDA UĞUR IŞILAK İLAHİLERİ VE KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ İLE 15 MART CUMA GÜNÜ BUCAK’TA OLACAK

Bucak Belediyesinin ramazan etkinlikler kapsamında 15 Mart Cuma günü saat 21:30’da Uğur Işılak, 19 Mart Salı Günü Fırat Türkmen ve Muhammet Ahmet Fescioğlu o güzel ilahileri ve kahramanlık türküleri ile Bucak Cumhuriyet meydanımızda olacak.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada “11 Ayın Sultanı Ramazan Geldi. Ramazan’la birlikte sofralarımıza bereket, çocuklarımıza eğlence, akşamlarımıza neşe de geldi. Oyunlar, gösteriler, ilahiler, anlatılar, dinletiler de geldi. Uğur Işılak, Muhammet Ahmet Fesçioğlu ve Fırat Türkmen’de Bucak’ımıza geliyor. 15 Mart Cuma günü saat 21:30’da Uğur Işılak, 19 Mart Salı Günü Fırat Türkmen ve Ahmet Fescioğlu o güzel ilahileri ve kahramanlık türküleri ile Bucak Cumhuriyet meydanımızda olacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yan yana olalım, bir arada olalım. Ramazan Meydanımıza, iftar çadırımıza ve Ramazan etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir…

RamazanUğur IşılakBucak BelediyesiEmrullah ÜnalTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.