Burdur BBP İl Genel Meclis Adayları Gençlerden oluştu

BÜYÜK BiRLİK PARTİSİ BURDUR İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI 1.Sıra Adayı Halil İbrahim ÇELİK 2.Sıra Adayı Gizem Nur Ezgi TUNÇ 3.Sıra Adayı Taha ÇAKIR Burdur İçin BİZ VARIZ

BÜYÜK BiRLİK PARTİSİ
BURDUR İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
1.Sıra Adayı Halil İbrahim ÇELİK
2.Sıra Adayı Gizem Nur Ezgi TUNÇ
3.Sıra Adayı Taha ÇAKIR
Burdur İçin BİZ VARIZ

HALİL İBRAHİM ÇELİK
Büyük Birlik Partisi Burdur Merkez 1.Sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayı
1999 yılında Burdur’un Merkez ilçesinde dünyaya geldim. İlkokulu Sakarya İlkokulunda, ortaokulu Gazi Ortaokulunda okudum. Liseyi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü Kazandım. Şuan TDE 3.Sınıf öğrencisi olarak öğrenim görmekteyim. 15 yaşından itibaren çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında görev aldım.
2022-2024 tarihleri arasında Alperen Ocakları Burdur İl Başkanlığı görevinde bulundum. Gençliğin siyasette söz sahibi olması açısından Büyük Birlik Partisi İl Genel Meclis Üyesi adayı oldum.

GİZEM NUR EZGİ TUNÇ
Büyük Birlik Partisi Burdur Merkez 2.Sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayı
1998 Ankara doğumluyum, ilkokulu Keçiören Atatürk İlköğretim Okulunda tamamladım, lise eğitimimi ise Aydınlıkevler Mesleki ve Ticaret Anadolu Lisesinde aldım.
2018 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tarih bölümünü kazanarak buradan mezun oldum. Şimdi ise yine Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Yeniçağ Anabilim dalında yüksek lisans öğrenimine devam ediyorum. Benim gibi gençlerin düşüncelerini ve isteklerini dile getirebilmek adına Büyük Birlik Partisi'nden aday oldum.
TAHA ÇAKIR
Büyük Birlik Partisi Burdur Merkez 3.Sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayı
Ben Taha ÇAKIR 2000 de Burdur’da doğdum eğitimimin ilk yıllarına Amasya Vali Hüseyin Poroy ilköğretim okulunda başlayıp Burdur Sakarya İlkokulunda bitirdim ortaokulumu Turan Ortaokulunda tamamladım. Liseyi 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesinde bitirdim. Üniversiteyi Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümünde okudum ve şuan Fen bilimlerinde yükseklisans yapmaktayım. Bir çok Tübitak projesinde görev aldım kendimi geliştirmeye, vatana millete hayırlı bir evlat olmaya gayret gösteriyorum. Gençliğin siyasette ve burdur da sesi olması için aday oldum.

 

BBP Burdur2024 yerel seçimleriBBPTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.