Burdur BBP İl Genel Meclis Adayları Gençlerden oluştu

BÜYÜK BiRLİK PARTİSİ BURDUR İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI 1.Sıra Adayı Halil İbrahim ÇELİK 2.Sıra Adayı Gizem Nur Ezgi TUNÇ 3.Sıra Adayı Taha ÇAKIR Burdur İçin BİZ VARIZ

Burdur BBP İl Genel Meclis Adayları  Gençlerden oluştu

BÜYÜK BiRLİK PARTİSİ
BURDUR İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
1.Sıra Adayı Halil İbrahim ÇELİK
2.Sıra Adayı Gizem Nur Ezgi TUNÇ
3.Sıra Adayı Taha ÇAKIR
Burdur İçin BİZ VARIZ

HALİL İBRAHİM ÇELİK
Büyük Birlik Partisi Burdur Merkez 1.Sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayı
1999 yılında Burdur’un Merkez ilçesinde dünyaya geldim. İlkokulu Sakarya İlkokulunda, ortaokulu Gazi Ortaokulunda okudum. Liseyi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü Kazandım. Şuan TDE 3.Sınıf öğrencisi olarak öğrenim görmekteyim. 15 yaşından itibaren çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında görev aldım.
2022-2024 tarihleri arasında Alperen Ocakları Burdur İl Başkanlığı görevinde bulundum. Gençliğin siyasette söz sahibi olması açısından Büyük Birlik Partisi İl Genel Meclis Üyesi adayı oldum.

GİZEM NUR EZGİ TUNÇ
Büyük Birlik Partisi Burdur Merkez 2.Sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayı
1998 Ankara doğumluyum, ilkokulu Keçiören Atatürk İlköğretim Okulunda tamamladım, lise eğitimimi ise Aydınlıkevler Mesleki ve Ticaret Anadolu Lisesinde aldım.
2018 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tarih bölümünü kazanarak buradan mezun oldum. Şimdi ise yine Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Yeniçağ Anabilim dalında yüksek lisans öğrenimine devam ediyorum. Benim gibi gençlerin düşüncelerini ve isteklerini dile getirebilmek adına Büyük Birlik Partisi'nden aday oldum.
TAHA ÇAKIR
Büyük Birlik Partisi Burdur Merkez 3.Sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayı
Ben Taha ÇAKIR 2000 de Burdur’da doğdum eğitimimin ilk yıllarına Amasya Vali Hüseyin Poroy ilköğretim okulunda başlayıp Burdur Sakarya İlkokulunda bitirdim ortaokulumu Turan Ortaokulunda tamamladım. Liseyi 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesinde bitirdim. Üniversiteyi Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümünde okudum ve şuan Fen bilimlerinde yükseklisans yapmaktayım. Bir çok Tübitak projesinde görev aldım kendimi geliştirmeye, vatana millete hayırlı bir evlat olmaya gayret gösteriyorum. Gençliğin siyasette ve burdur da sesi olması için aday oldum.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Ağlasun  MHP SKM Açılışı Yoğun Katılım ile Yapıldı.
Ağlasun

Ağlasun MHP SKM Açılışı Yoğun Katılım ile Yapıldı.

Ağlasun Milliyetçi Hareket Partisi seçim koordine merkezi vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti, 

Gölhisar Ak Parti  Meclis Üyesi Adayı Sultan Karagöz 'den Kınama
Gölhisar

Gölhisar Ak Parti Meclis Üyesi Adayı Sultan Karagöz 'den Kınama

Geçtiğimiz günlerde Gölhisar ilçesi Yusufça Beldesinde gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi aday tanıtım toplantısında şahsıma ev hanımlığım dolayısıyla küçültücü ifadelerde bulunan İl Genel Meclis Üyesi ikinci sıra adayı Ahmet Çelik’i esefle kınıyorum.

Bucak'ta AK Parti'den kimler aday adayı olacak? İşte kulislerdeki isimler
Burdur

Bucak'ta AK Parti'den kimler aday adayı olacak? İşte kulislerdeki isimler

Burdur'un Bucak ilçesinde Bucak belediyesi aday adaylığı için başvurular devam ederken, vatandaşlar aday adaylarının kim olacağını sorgulamaya başladı.

AK Parti'de adaylık süreci uzatıldı
Burdur

AK Parti'de adaylık süreci uzatıldı

AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, yerel seçimlerde aday adayı başvurularının 22 Kasım'a ertelendiğini duyurdu.

Bucak'ta AK Parti'den Aday Adayı olacaklar dikkat!
Burdur

Bucak'ta AK Parti'den Aday Adayı olacaklar dikkat!

AK Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için aday adaylık başvurularının başladığını duyurdu.

AK Parti Burdur'da yerel seçim aday adaylıkları başladı
Burdur

AK Parti Burdur'da yerel seçim aday adaylıkları başladı

AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için aday adaylık başvurularının başladığını duyurdu. Başvurular 9 Kasım 2023 tarihinde başladı ve 17 Kasım 2023 Cuma günü sona erecek.