Kemer ilçesinde yapılan son anketler, İYİ Parti'nin Kemer Belediye Başkanı adayı olarak belirlenen Mustafa Gül'ün rakiplerine önemli bir fark attığını ortaya koyuyor. Yapılan kamuoyu yoklamalarında, Kemer'in geleceği için yarışan adaylar arasında Gül'ün açık ara öne çıktığı belirtiliyor.
Bu sonuçlar, Gül'ün diğer adaylara kıyasla halk nezdinde daha fazla destek gördüğünü gösterirken, anket sonuçlarına göre, Kemer'deki seçmenlerin büyük bir çoğunluğu, İYİ Parti'nin adayı Mustafa Gül'e yöneliyor. Gül'ün, seçmenlerin güvenini kazandığı ve Kemer'in geleceği için umut vadettiği ifade ediliyor. Diğer adayların da halk nezdinde destek arayışında olduğu aşikâr ancak şu aşamada Mustafa Gül'ün açık ara önde olduğu belirtiliyor.
Seçim tarihi yaklaşırken, Kemer'de siyasi atmosferin İYİ Parti adayı Mustafa Gül'ün liderliğinde şekillendiği gözlemlenirken, bu durum ilçedeki seçimlerin kaderini etkileyecek gibi görünüyor. İlerleyen günlerde yapılacak seçimlerde, Kemer'in yeni belediye başkanının kim olacağı merakla bekleniyor.
Burdur merkez Hızırilyas Mahallesinde yaşayan 77 yaşındaki Mustafa Güleç, dün saat 21.00 sıralarında evinde ölü bulundu. Edinilen bilgilere göre Burdur Hızırilyas Mahallesinde felçli eşiyle birlikte oturan Mustafa Güleç (77) dün akşam 21.00 sıralarında arkadaşları tarafından evindeki …
Yaz aylarının gelmesi ve bayram tedbirleri kapsamında Burdur'un Tefenni ilçesinde trafik denetimleri sıkılaştırıldı.
Burdur Kemer'e Aile Sağlığı Merkezi (ASM) ve Toplum Sağlığı Merkezi (TSM) Hizmet Binası yapımına başlandı. Binanın tamamlanmasıyla Kemer halkı modern sağlık hizmetlerine kavuşacak.
Burdur'un Kemer ilçesinde kulislerde konuşulan isim İsmail Asan, aday adaylığı başvurularının son gününde başvuruyu yaptı.
Burdur'un Kemer ilçesinde İlçe Müftülüğü tarafından Filistinli vatandaşların yararına "hayır çarşısı" düzenlendi. Kermes, ilçe halkının yoğun ilgisiyle karşılandı.
Burdur'un Kemer ilçesinde TYP kapsamında 6 kişi, işe alınacak. Kura çekimi yapıldı. İşte isim isim asil ve yedek liste...