Bucak'ta Oğuzhan Heykeli Kırmızı Beyaz Renklerle Süslendi!

Bucak'ta Oğuzhan Heykeli Yanında Türk Bayrakları Dalgalanıyor! - Bucak Belediyesi, şehrin simgelerinden biri olan Oğuzhan Heykelinin bulunduğu üçgen kavşağı Türk bayrakları ile donattı.

Bucak Belediyesi, şehrin simgelerinden biri olan Oğuzhan Heykelinin bulunduğu üçgen kavşağı Türk bayrakları ile donattı.

BUCAK BELEDİYESİ OĞUZHAN HEYKELİNİN BULUNDUĞU ÜÇGEN KAVŞAĞI TÜRK BAYRAĞI İLE DALGALANDIRDI

Bucak Belediyesi tarafından şehrin simgelerinden biri olan Oğuzhan Heykelinin bulunduğu üçgen kavşağı Türk Bayrakları ile dalgalandırdı. Sekiz köşeli Selçuklu yıldızı ile susuz peyzaj çalışması da yapılan alana sekiz adet Türk bayrağı dikildi.

Bucak Belediyesi, şehirdeki tüm kavşaklarda Türk bayrağının dalgalanması için çalışma başlattı. İlk olarak Süleyman Demirel Bulvarı üzerindeki Oğuzhan Heykelinin bulunduğu Üçgen Kavşakta bayrak direkleri dikildi. Göndere Türk bayrağı çekildi. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Bayrağımız şehitlerimizin kanlarıyla ay ve yıldızı ortaya çıkmış bir bayrağımızdır. Bu bayrağımız kutsaldır. Bu çalışmalarımız aynı zamanda bugüne kadar vermiş olduğumuz şehitlerimizin ruhuna ithafen de yapılmıştır. Ay Yıldızlı bayrağımız, bu ülkede hiçbir zaman inmeyecektir. Göklerimizde dalgalanacaktır. Her zamanımız, bayrağımızdır, kahramanlıktır, millidir, özdür ve her zamanımız bizim Ne Mutlu Türk’üm Diyene’dir”dedi.

Vatandaşlardan Başkan Ünal’a Teşekkür

Vatandaşlar böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçirdiği için Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a teşekkür ederek memnuniyetlerini belirttiler.

Oğuzhan HeykeliEmrullah Ünalson dakikaTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.