Burdur'un Yeşilova ilçesinde seçim tamamlandı. Peki Yeşilova'da seçimi kim kazandı? 2024 Yeşilova seçim sonuçlarına göre Cumhuriyet Halk Partisi adayı Okan Kurd Belediye Başkanı seçildi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz'la birlikte Haziran ayından itibaren Yeşilova İlçesinde hizmet vermeye başlayan Salda Lavanta Tepesi Uygulama Oteli'nde incelemede bulundu. Devamı haberimizde...
Burdur'un Yeşilova ilçesinde, aşırı yağışlar sonucu Harmanlı ve Karaatlı köyleri arasında çöken yol kısa sürede açıldı. Köy sakinleri, belediye ekiplerine teşekkür etti.
AK Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, Yeşilova ilçesinde AK Parti Yeşilova İlçe Teşkilatı ve muhtarlarla bir araya gelerek ilçenin ihtiyaçları ve talepleri üzerine istişarede bulundu.
Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel, ilçedeki tüm Atatürk büstleri ve heykellerinin bakım ve onarımlarının tamamlandığını açıkladı.
Her yıl gerçekleşen Perseid meteor yağmurunun yarattığı büyüleyici görüntüler, Salda 'da görüntülendi
Yeşilova Devlet Hastanesi'ne önemli bir bağış! İlçenin hayırseveri İsmail AKIN, ek bina yapmak için bağışta bulunacak. Detaylar burada!
Salda Gölü'nde görev yapan atlı jandarma timleri, doğal güzellikleri koruyarak asayişi sağlıyor ve ziyaretçilerin güvenliğini sağlıyor.
Burdur Yeşilova'da AK Parti kaç oy aldı? CHP kaç oy aldı? MHP kaç oy aldı? İYİ Parti kaç oy aldı? Hangi parti 1. sırada bitirdi? İşte detaylar...
AK Parti Milletvekili Adayı Adem hocanın rektörlük döneminde başlattığı “ Salda Gölü Turizm Alt Yapısının Geliştirilmesi” projesi tamamlandı ve Yeşilova’ya modern bir turistik otel kazandırıldı.
Seçim çalışmaları kapsamında Burdur'un Yeşilova ilçesini ziyaret eden CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş'e, Yeşilovalılar yoğun ilgi gösterdi.
Burdur’un ilk ve tek beş yıldızlı oteli olan Lavanta Tepesi Otel İstiklal Yerleşkesinin ardından ikinci otelini Yeşilova ilçesinde yer alan MAKÜ İsmail Akın MYO Yerleşkesinde hizmete açtı.
Burdur'un Yeşilova ilçesinde bulunan dev kuzugöbeği mantarı, yoğun ilgi görüyor.
Salda Otoparkına giriş ücreti var mı? AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur'un turizm değeri Salda Gölü'nde araç otopark girişlerinin ücretsiz olduğunu açıkladı.
Burdur'un Yeşilova ilçesinde faaliyet gösteren Yeşilova Mermer Fabrikası, Ticarete gelen Çinli Mermerci müşterilerine dostluk yemeği verdi.
Burdur'da MHP Milletvekili Adayları, dur durak bilmeden seçim ziyaretlerini bayramda Yeşilova'da sürdürdü.
Burdurlu gençler tarafından kurulan Save The Planet gençbizz şirketi ile Türkiye Yarı Finallerine çıkmayı başardılar. Save The Planet ekibi şuan Türkiye Finallerine hazırlanıyorlar.
CHP Burdur Milletvekili Aday Adaylarından İzzet Akbulut, Hülya Gümüş ve Meltem Akyol, CHP Yeşilova İlçe Örgütü'nün davetiyle vatandaşlarla buluştu.
Burdur'un Yeşilova ilçesinde okuyan 12. Sınıf öğrencileri kurdukları Save The Planet GençBizz şirketini kurarak hazırladıkları proje ile elemeleri geçerek yarı finale çıkmayı başardı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Senato Toplantısı Yeşilova İsmail Akın Meslek Yüksekokulunda bulunan Salda Lavanta Tepesi Otel’de gerçekleştirildi.
Seçim çalışmalarına devam eden CHP Burdur Milletvekili Aday Adayı Mali Müşavir Süleyman Erman, Yeşilova'yı ziyaret etti.