Saadet partisi Bucak belediye başkan adayı Ali Talayman ve belediye meclis üyesi adayları ve partililer halkla buluşmaya devam ediyor. ,
Çarşı esnafını ziyaret eden Talayman, yolda, sokakta ve parktaki Bucaklılar ile sohbet etti.
Vatandaşlara hayırlı Ramazanlar dileğinde bulunan Talayman, seçimlerde Saadet partisini MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİNİ Tercih etmelerini istedi.
Saadet Partisi Bucak'ta Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi üyesi adaylarını açıkladı. İşte Saadet Partisi Bucak Belediye ve İl Genel Meclisi Üye Adayları...
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, TBMM'de yaptığı konuşmada Burdur Gölü'nün kuruması ve bu durumun yol açtığı ciddi tehlikelere dikkat çekti.
Burdur'un Bucak ilçesinde dolmuş ücretlerine zam yapıldı. Yeni tarife ile birlikte büyük tarifeye 2 TL, öğrenci tarifesine ise 2 TL zam geldi.
Bucak'ta 4. Halk Ekmek Büfesi hizmete başlıyor! Sanayi Mahallesi Halk ekmeğe kavuşacak. Bucak Belediyesi, 4. Halk Ekmek Büfesi'ni Sanayi Mahallesi'nde açılacak.
Halk oyunları Burdur 2'ncisi oldular! Bucak'ı gururlandırdılar Burdur'da düzenlenen Okul Sporları Halk Oyunları yarışmasında Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gençler düzenlemesiz dalda il 2.si oldu.
Bucak Belediyesi, Ramazan ayında da vatandaşlara ucuz ekmek ve pide ulaştırmaya devam ediyor. Halk ekmeği 6 liradan, Ramazan pidesi ise 10 TL'den vatandaşlara sunulacak.