Burdur'un Bucak ilçesinde Yörükler Mahallesi Muhtarı Şaban Aksu, seçimi kazanarak güven tazeledi.
Yörükler Mahallesi sakinlerinin teveccühü ile 2 dönem muhtarlık yapan Şaban Aksu, 31 Mart'ta yapılan seçimlerle 3. dönem muhtar olarak seçildi.
Mahallesi için hizmete her zaman hazır olduğunu belirten Muhtar Şaban Aksu, " Mahalle sakinlerimin taleplerini dinleyip onlara hizmet etmenin verdiği mutluluk ile yeniden muhtar adayı olduk. Tek muhtar adayı olarak girdiğimiz seçim ile mahalle sakinlerimin göstermiş olduğu teveccüh ile yeniden muhtar olarak seçildim. Mahallem için çalışmaya ilk günkü gibi devam edeceğim." ifadelerini kullandı.
Bucak Belediyesi tarafından Yörükler Mahallesine vatandaşların toplantı, taziye, asker uğurlama, eğitim, kurs ve kına gibi organizasyonlarını yapabilecekleri bir mahalle konağı inşa ediliyor.
Bucak ilçesinde 2 dönemdir Yörükler Mahallesi Muhtarlığı görevini yapan Şaban Aksu'nun mutlu günü.
Bucak İlçe Kaymakamı Erol Tanrıkulu, beraberinde İlçe Müftüsü Mehmet Ersöz ve NNC Medya Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Nanecioğlu ile birlikte geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Yörükler Mahallesi Muhtarı Şaban Aksu'ya başsağlığı ziyaretinde bulundu.
Dikkat Bucak'ta 28 Temmuz elektrik kesintisi Burdur'un Bucak ilçesinde 28 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur Bucak'ta elektrikler kesilecek mi? Bucak'ta yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde.
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.