AK Parti'nin Burdur Belediye Başkan adayı merak konusu oldu. Henüz resmi açıklama gelmese de, şu ana kadar elde edilen bilgilere göre adaylık için Mehmet Şimşek'in ismi ön plana çıkıyor.
Halen sır gibi saklanan ve resmi açıklama yapılmayan AK Parti'nin Burdur Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek olarak görülüyor. Muhtemelen Mehmet Şimşek'in isminin resmi makamlarca açıklanması bekleniyor.
Mehmet Şimşek, Burdur'da doğdu. Mehmet Şimşek, Burdur bürokrasisi ve spor camiasının çok yakından tanıdığı bir isim. Mehmet Şimşek, Milli Eğitim şube müdürlüğü, İl Sosyal Hizmetler il müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğü, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde daire başkanlığı gibi görevleri yürüten, aynı zamanda ilimizde başta hentbol branşı olmak üzere sportif faaliyetlerin içinde yer aldı. Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) başkanlık görevini üstlenen Mehmet Şimşek, beş yıl önce 2019’daki aday adaylığı deneyiminden sonra ikinci kez AK Parti’den Burdur belediye başkanı adayı oldu.
Burdur Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, "Burdur Tramvay" projesinin tanıtım filmini sosyal medya hesabından paylaştı.
Cumhur İttifakı Burdur Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, MAKÜ öğrencilerinin ulaşım sorununu çözeceklerini ve üniversite içi ulaşımı ücretsiz hale getireceklerini açıkladı.
Cumhur İttifakı Burdur Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, 35 mahallede hayata geçirilmesi planlanan Sosyal Tesis Projesi'ni tanıttı. Detaylar haberimizde...
Cumhur İttifakı Burdur Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek'in seçim vaatleri arasında yer alan hafif raylı sistem için teknik ekip Burdur'da incelemelerde bulundu.
Burdur'da 1971 depreminden bu yana geçen zamana rağmen hala bir deprem master planı hazırlanmamış olması endişe yaratıyor. Cumhur İttifakı'nın Burdur Belediye Başkan adayı Mehmet Şimşek, 31 Mart seçimlerinde göreve gelir gelmez ilk iş olarak "Burdur Şehir Merkezi Deprem Master Planı"nın hazırlanmasını sağlayacağını vadediyor.
AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, Burdur'un şehir içi ulaşım sorunlarına çözüm bulmak amacıyla taksici esnafıyla bir araya geldi.