Burdur'un Bucak ilçesinde İş İnsanı Mehmet Cadıl Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
Odamız Üyesi Portsan Mermer Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever İş İnsanı Mehmet Cadıl, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu, İş İnsanı Mehmet Cadıl'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Ziyarete Veysel Özdemir de eşlik etti.
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi'nde, Cumhuriyetin 100. Yılını kutlamak için bayrak sergisi ve pişi etkinliği düzenlendi. Okulun banisi Mehmet Cadıl da etkinliklere katıldı.
Portsan Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cadıl, banisi olduğu Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi'nde öğrencilere hitap etti. Cadıl, okulda eğitim gören ve 2023-2024 eğitim-öğretim yılında YKS'de ülke genelinde ilk 75'e giren öğrenciye otomobil hediye edeceğini söyledi.
Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi öğrencileri YKS'de elde ettikleri derecelerle Burdur'un ve Bucak'ın gururu oldu. Detaylar haberimizde...
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesinde okulun son sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.
Akademik başarısının yanı sıra sportif-kültürel faaliyetler ve sosyal projelerle de ön plana çıkan Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi bu kez de Uygulamalı İyilik Projesi yarışmasına katıldı.
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde Okul Yönetimi ve Okulun Banisi İş İnsanı Mehmet Cadıl tarafından her yıl organize edilen bahar etkinlikleri kapsamında kavurma şenliği düzenlendi.