Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, mazbata töreninin ardından Cumhuriyet Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Bugün saat 14:00'da mazbata töreninde mazbatasını alan Bucak'ın yeni belediye başkanı Hülya Gümüş, saat 16:00'daki devir teslim töreni öncesinde Cumhuriyet Caddesinde beraberindekilerle birlikte vatandaşlarla buluştu.
Ayağının tozuyla sahaya inerek, vatandaşlarla iç içe olacağını gösteren Başkan Hülya Gümüş yaptığı açıklamada, " Herkesin Başkanı olmak üzere çıktığımız bu yolda hepinize çok teşekkür ediyorum. Benim Ailem Bucak diyerek çıktığınız bu yolda Herkesin Başkanı, Hülya Başkan olmaya geldim. Allah utandırmasın. İyi ki varsınız! " ifadelerini kullandı.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Hülya Gümüş, uçurtma şenliğine davet etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Yiğit ve Dernek Üyesi Muhammet Yiğit'e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.