Vakıfbank Akdeniz Bölge Müdürü Mehmet Arıöz, Vakıfbank Antalya Özel Bankacılık Müdürü Yiğit Gündür, Vakıfbank Bucak Şubesi Müdürü Ferda Şener ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarette Vakıfbank yetkilileri Başkan Meçikoğlu’na; Bankaların Genel durumu, hizmetleri ve bu hizmetler içinde de ağırlıklı olarak Odamız Üyelerimize yönelik yeni Programlar hakkında bilgi verdiler.
Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu, Vakıfbank Yetkililerine teşekkür etti.
Ziyarete Burdur Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hikmet Çandır, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Coşkuner ve Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kurt eşlik etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar burada...
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu ve MHP Bucak İlçe Başkanı Avukat İsmail Mutlucan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi Müdürü Vedat Uysal, Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Arife Yalçın ve diğer eğitimciler, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret ederek eğitime katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
Bucak TSO Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu Ankara'da ziyaret etti. Ziyarette Burdur'un Bucak ilçesi konuşuldu.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, 6 Şubat Depremi ile ilgili bir açıklama yaptı. Detaylar haberimizde...