Burdur'un Bucak ilçesinde geçtiğimiz yıl yaşanan Gökhan Tombak cinayeti sonrasında, bugün yayınlanan Müge Anlı programındaki iddialar şok etkisi yarattı.
Gökhan Tombak cinayetinin Müge Anlı'ya çıkmasının ardından başta Bucak olmak üzere tüm Burdur, ekran başına kitlenirken, bugün Kulaksız Osman olarak da tanınan Osman Koç'un yaptığı açıklamalar yok artık dedirtti.
Asuman Tombak ve Gürel Tombak'ın tanımadığını iddia ettiği Osman Koç, şok ifadelerde bulunurken, olayın şüphelisi olarak değerlendirilen ve cezaevinde bir süre yatan Emrah Turan ise Osman Koç ile cezaevinde tanıştığını söyledi.
Gökhan Tombak'ın kendisine ara ara geldiğini iddia eden Osman Koç, Tombak'ın kendisine muhtarın hanımıyla beraber olduğunu söylediğini belirtti.
Yaşanan cinayet olayından 4-5 ay önce Gökhan Tombak'ın muhtarın eşiyle ilişkisini olduğunu öğrendiğini belirten Kulaksız Osman, " Cinayet yaşanmadan 1-2 ay önce bana bir adam geldi. 'Kulaksız Osman sen misin?' diye sordu. Beni 'Karaaliler Köyü muhtarı gönderdi.' dedi. 'Sana 600 bin TL para, Gökhan'ın bacaklarını kıracaksın, öldüreceksin, öldürmezsen bile bacaklarını kıracaksın.' dedi. Bende ona 'Ne sen gelmiş ol, ne de ben seni görmüş olayım' dedim. Ben orada yanlış yaptım. Biraz da alkollüydüm, adamın kimliğini, arabasının plakasını alsaydım ben o adamı elimle koymuş gibi bulurdum. " ifadelerini kullandı.
Muhtarı önceden tanımadığını belirten Kulaksız Osman, muhtarla 1,5 ay önce tanıştığını belirterek, kendisine Gökhan'la ailevi bir sorunu olup olmadığını sorduğunu ve muhtarın da kendisine 'hayır' dediğini ifade etti.
Burdur Bucak Karaaliler Köyü'nde gerçekleşen cinayetin ardından adalet talebi! Gökhan Tombak'ın ailesi, mahkemede adil bir karar bekliyor. Detaylar burada.
Bucak'taki Gökhan Tombak cinayetiyle ilgili gelişmeler Müge Anlı'nın programında yaşandı. Muhtar Hasan Uçan'ın canlı yayındaki ifadesi yalanlanınca, Anlı küplere bindi, İçişleri Bakanlığına seslenerek soruşturma açılması talebinde bulundu. Detaylar haberimizde.
Gökhan Tombak cinayetiyle ilgili olarak Karaaliler Köyü'nde yaşanan gelişmeler, Müge Anlı programında detaylarıyla ele alınıyor. Kızılkaya Karakol Komutanı Arif Binici'nin define avındaki üstün başarısına stüdyodan alkış yağmuru geldi.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.