Bucak

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Cinayette Mahkeme Günü

Burdur Bucak Karaaliler Köyü'nde gerçekleşen cinayetin ardından adalet talebi! Gökhan Tombak'ın ailesi, mahkemede adil bir karar bekliyor. Detaylar burada.

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Cinayette Mahkeme Günü

Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Karaaliler Köyü'nde 2022 yılı Aralık ayında meydana gelen cinayetle ilgili soruşturma devam ediyor. Cinayetin üzerinden geçen 1,5 yılın ardından adalet arayışını sürdüren Gökhan Tombak'ın ailesi, bugün yapılacak mahkemede adaletin sağlanmasını talep ettiler.

Gökhan Tombak'ın abisi Gürel Tombak ve eşi Asuman Tombak, azmettirenlerin, barut izi bulunanların ve telefon görüşmeleri olanların tutuklanmasını istiyor. Adalet Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı'ndan yardım talep eden aile, dosyanın titizlikle incelenerek karar verilmesini istiyor. Asuman Tombak, ölenin evinde gezip gülündüğünü ve kendisinin hala mağdur olduğunu belirterek adaletin yerini bulmasını umuyor. Adalet Bakanlığı'na seslenerek yardım talebinde bulundular.

Gökhan Tombak'ın abisi Gürel Tombak, "Kardeşim Gökhan Tombak'ın evinin önünde vahşice katledilmesinin üzerinden 1,5 yıl geçti. İki mahkeme geçti ancak tutuklanan olmadı. Yarınki mahkemede, azmettirenlerin, barut izi bulunanların ve telefon görüşmeleri olanların hepsinin tutuklanmasını istiyoruz. Adalet Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı'ndan yardım bekliyoruz. Hakimlerimizin ve savcılarımızın daha titiz çalışmasını ve dosyayı inceleyerek karar vermelerini istiyoruz. Şu anda dosyada mevcut olanlar serbest dolaşıyorlar, bu kabul edilemez" dedi.

Kurbanın eşi Asuman Tombak ise, "15 ay önce evimin önünde eşim vuruldu. Azmettiren muhtar ve failin ayakkabı izi bulunanların cezaevine girmesini istiyorum. Adalet Bakanlığı'na dosyayı verdim, yardım bekliyorum. Artık adalet istiyorum. Herkes ölenin evinde gezip gülüyor, ancak ben hala mağdurum. Nereye gitsek, ölenin kimsesi yokmuş gibi davranılıyor. Bütün köy bir de bana darıldı. Adalet bekliyorum. Adalet Bakanlığı'na sesleniyorum, bana yardımcı olsun. Yarınki mahkemede adaletin sağlanmasını umuyorum. Adalet inşallah yerini bulur, inşallah tutuklanırlar" şeklinde konuştu.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur Bucak Haber - Bucak'taki cinayet Müge Anlı'da
Bucak

Burdur Bucak Haber - Bucak'taki cinayet Müge Anlı'da

Bucak'taki Gökhan Tombak cinayetiyle ilgili gelişmeler Müge Anlı'nın programında yaşandı. Muhtar Hasan Uçan'ın canlı yayındaki ifadesi yalanlanınca, Anlı küplere bindi, İçişleri Bakanlığına seslenerek soruşturma açılması talebinde bulundu. Detaylar haberimizde.

Gökhan Tombak olayı Müge Anlı'da! Komutana stüdyoda alkış yağmuru
Burdur

Gökhan Tombak olayı Müge Anlı'da! Komutana stüdyoda alkış yağmuru

Gökhan Tombak cinayetiyle ilgili olarak Karaaliler Köyü'nde yaşanan gelişmeler, Müge Anlı programında detaylarıyla ele alınıyor. Kızılkaya Karakol Komutanı Arif Binici'nin define avındaki üstün başarısına stüdyodan alkış yağmuru geldi.

Gökhan Tombak Cinayeti Müge Anlı'da! Kulaksız Osman'dan şok eden iddialar
Burdur

Gökhan Tombak Cinayeti Müge Anlı'da! Kulaksız Osman'dan şok eden iddialar

Burdur'un Bucak ilçesinde geçen yıl yaşanan Gökhan Tombak cinayetiyle ilgili Müge Anlı'nın programında ortaya atılan iddialar şok etkisi yarattı. Osman Koç, cinayetle ilişkilendirilen muhtarın eşiyle yaşadığı iddia edilen ilişkiyi ortaya attı. Koç, yaşananları anlatırken cinayetle ilgili birisinden 600 bin TL teklif edildiğini iddia etti.

Burdur 'da Eşini öldüren eski koca yardımcılarıyla beraber tutuklandı
Çavdır

Burdur 'da Eşini öldüren eski koca yardımcılarıyla beraber tutuklandı

Burdur'un Çavdır ilçesinde eski eşi Özlem Şımarık'ı av tüfeğiyle vurduktan sonra bıçaklayarak öldüren katil zanlısı T.Y. ve ona yardım eden 6 kişi tutuklandı.

Burdur Haber - Burdur'da korkunç cinayet
Burdur

Burdur Haber - Burdur'da korkunç cinayet

Burdur'un Çavdır ilçesinde, T.Y. isimli şahıs, boşandığı eşi Özlem Şımarık'ı av tüfeğiyle vurup bıçaklayarak öldürdü. Ağır yaralanan genç kadın, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Bucak'taki Gökhan Tombak cinayeti! Müge Anlı adım adım araştırıyor
Burdur

Bucak'taki Gökhan Tombak cinayeti! Müge Anlı adım adım araştırıyor

Müge Anlı, geçen sene Bucak'ta yaşanan Gökhan Tombak cinayetini tekrar ele alıyor. Cinayetin ardındaki iddialar arasında define, muhtar ve aile arasındaki anlaşmazlıklar yer alıyor. Asuman Tombak'ın ortaya attığı iddiaların üzerine Müge Anlı ve ekibi olayı detaylı bir şekilde araştırıyor.