Başkan Emrullah Ünal dün ki Oğuzhanspor-Tefennispor karşılaşması ardından sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla ''herkes işin şovunda'' dedi.
Başkan Ünal; ''Herkes işin şovunda. Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'a bugüne kadar desteği biz verdik biz. Maddi ve manevi bugüne kadar Oğuzhanspor'umuza hiç bir destek vermeyenler, Stadın yolunu seçime kadar bilmeyenler, seçimden seçime Oğuzhanspor'u hatırlayanlar... Şimdilerde sosyal medya güzellemesi yapıyorlar. Tebrikler lider; tebrikler Oğuzhanspor'um...'' dedi.
'Oğuzhanspor için Omuz Omuza' sloganı ile açıklama yapan MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Oğuzhanspor'a maddi ve manevi destek vereceğini açıkladı.
Burdur 1. Amatör Küme'nin zirve mücadelesinde Tefenni Belediyespor, Bucak Belediyesi Oğuzhanspor'u 2-1 yenerek liderlik koltuğuna oturdu.
Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor, Burdur Amatör Küme'de Hacılar Gençlik Spor'u 7-1'lik skorla mağlup etti.
Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor, Burdur Amatör Küme karşılaşmasında Hacılar Gençlik Spor ile karşı karşıya geliyor.
Bucak Belediye Oğuzhanspor, 29 Ekim Pazar günü oynanan U-16 Ligi maçında, Burdur Belediyespor'u 7 farkla yenerek gücünü gösterdi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Yaz Futbol Okulu'nda eğitim alan çocuklar, Bucak İlçe Stadı'nda düzenlenen bir törenle sertifikalarını aldı.