Burdur'da düzenlenen Okul Sporları Halk Oyunları yarışmasında Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gençler düzenlemesiz dal da il 2.si oldu.
İl 2.si olan Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, başta okulları olmak üzere Bucak'ı gururlandırdılar. Alınan başarıyla birlikte Öğrencilerin ve öğretmenlerinin emeklerinin karşılığı alındı.
Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü yaptığı açıklamada, " Okulumuz halk oyunları ekibinin il 2.si olması bizi çok mutlu etti. Öğrencilerimizi ve öğretmenimizi tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz." ifadelerini kullandı.
Bucak Gençlik Spor kulübü iki kategoride de 1. Olarak Gurup yarışmalarında Burdur'u temsil etmeye hak kazandı. İşte detaylar...
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi öğrencisi Ali Bönceoğlu, İran'da düzenlenen Dünya Kupası Pehlivani Güreşinde 100 kiloda altın madalya kazandı.
Burdur'un gururu Milli Güreşçi Aslı Köle Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i ziyaret etti.
Burdur'da yapılan Okul Sporları Kros Yarışmasında Susuz Ortaokulu öğrencileri, aldıkları başarılar ile gururlandırdılar.
Burdur Belediyespor Kulübü judocuları, Bulgaristan'da düzenlenen Uluslararası Judo Turnuvası'nda elde ettikleri başarılarla Burdur'u gururlandırdı.
Dikkat Bucak'ta 28 Temmuz elektrik kesintisi Burdur'un Bucak ilçesinde 28 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur Bucak'ta elektrikler kesilecek mi? Bucak'ta yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde.