Mahalle muhtarları ve meclis üyeleriyle yemekte bir araya gelen Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “İnşallah yapılacak seçimlerde herkesin gönlüne göre olsun, kazanan kendimiz değil kentimiz olsun” dedi.
Burdur Belediye tarafından Mahalle Muhtarları ve Belediye Meclis üyeleri onuruna yemek düzenlendi. Burdur Belediyesi Susamlık Tesislerinde düzenlenen yemeğe Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eşi Hülya Ercengiz, Belediye Başkan Yardımcıları Hülya Eraslan ve Ali Say, Belediye Meclis üyeleri ile mahalle muhtarları katıldı.
Yemekte konuşan Başkan Ercengiz, “Burdur’un en önemli özelliklerinden bir tanesi de gerçekten hoşgörünün üretilebildiği ve bugün seçimin yapılıp ertesi gün tüm siyasi partilere inanların kol kola girip ortak paydada buluşabildiği güzel bir şehir. Umut ediyor ve inanıyorum ki geriye kalan 50 günlük süre içerisinde biz yine bizlere yakışan şekliyle tüm seçime giren arkadaşlar bu seçim sürecini götürecek ve 31 Mart akşamı sadece vatandaşımızın tercihi ve teveccühü kimden yana olursa ertesi sabah bırakılan yerden başlanarak devam edilecek bir yarış olduğunu düşünüyorum. Bu akşam burada bulunan yeniden aday olmayan belediye meclis üyesi ve muhtar arkadaşlarıma şahsım ve kentim adına teşekkür ediyorum. Zor bir dönem atlattık, zor günler yaşadık bu süreç içerisinde herkes üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdi. Bu şehre vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah yapılacak seçimlerde herkesin gönlüne göre olsun, kazanan kendimiz değil kentimiz olsun.” diye konuştu.
Programın sonunda Başkan Ercengiz, Burdur’a hizmet eden mahalle muhtarları ve belediye meclis üyelerine plaket takdim etti.
Çeltikçi ilçesi ve köy muhtarları, Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel'i ziyaret ederek bölgenin tarımsal kalkınması için istişarelerde bulundular.
Bucak'ta mahalle muhtarları bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Muhtarlar, ilçenin kalkınması ve gelişmesi için birlikte çalışacaklarını ve her zaman halkın yanında olacaklarını ifade ettiler.
Burdur Bucak'ta mahalle muhtarları kim oldu? Bucak'ta hangi mahallenin muhtarı kim oldu? Burdur'un Bucak ilçesi mahalle muhtarları listesi belli oldu. İşte Bucak mahalle muhtarları listesi
Burdur Valisi Türker Öksüz, yoğun programı arasında Şehit Aileleri ve Muhtarlarla bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi. Vali Türker Öksüz, 'Şehit Ailelerimize Minnettarız' dedi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, STK ziyaretlerine devam ederek Muhtarlar Derneği'ni ve Eğitime Destek Platformunu ziyaret etti.
Burdur Valisi Türker Öksüz, İl Encümeni Toplantısı sonrası Soğanlı Köyü Muhtarı Ali Rıza Kalabalık, Değirmenler Mahallesi Muhtarı Muhammet Akçay ve Sarıova Köyü Muhtarı Ali Yılmaz'la bir araya geldi. Vali Öksüz, muhtarların talep ve isteklerini dinledi.