Burdur Haber - Başkan Ercengiz, Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğine katıldı!

Burdur Berberler, Kuaförler ve Güzellik İşletmecileri Odası'nın '7. Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği'ne Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz de katıldı. Başkan Ercengiz, esnafın yaşadığı zorluklara dikkat çekerek, "Esnaf dostu bir belediye başkanı olarak yıllardır sizlerin sorunlarını çözmek için birlikte gayret gösterdik." dedi.

Burdur Haber - Başkan Ercengiz, Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğine katıldı!

Başkan Ercengiz, Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğine katıldı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Berberler, Kuaförler ve Güzellik işletmecileri Odası tarafından düzenlenen ‘Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği’ne katıldı.

Burdur Berberler, Kuaförler ve Güzellik işletmecileri Odası ‘7. Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği’ düzenledi. Burdur Belediyesi Serenler Otel’de düzenlenen arasında düzenlenen yemeğe Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Berberler, Kuaförler ve Güzellik İşletmecileri Odası Başkanı Veli Soy, Burdur Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliği’ne üye meslek odası başkanları, yönetim kurulu üyeleri, çevre illerin meslek adası başkanları ile ve odaya kayıtlı esnaflar katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Başkan Ercengiz, “Ben bir eczacıyım. Sonuçta eğitim aldım ama, ben de sizler gibi emeğimiz sermayemi ortaya esnaflığı tercih ettim. Bir nevi esnaflık yapıyoruz. Şimdi geldiğimiz noktada şunu çok iyi gözlemleyebiliyorum. Esnaf ziyaretlerim oluyor. Bağ-Kur priminin 7 bin TL’ye dayandığı bir noktada, dükkan kiralarının enflasyon karşısında 2 katına çıktığı bir noktada, doğalgaz, elektrik, sigorta, sosyal güvenlik priminin arttığı bir noktada küçük esnafımızın yaşam şartları çok zora girdi. Bugün küçük sanayi sitesini gezdim. Dünde gezdim. Birçok esnafımız saat 10.00’da işe geliyor, saat 17.00’da iş yerini kapatıp gidiyor. Maalesef masrafı azaltabilmek için öğle yemeğini bile atlamaya çalışıyorlar. Esnaf dostu bir belediye başkanı olarak yıllardır sizlerin sorunlarını çözmek için birlikte gayret gösterdik. Ancak Türkiye’nin yaşam koşulları içerisinde yerel yönetimleri aşan sorunların da üstesinden gelme şansımız zaman zaman olmadı. Biraz önce Birlik Başkanımız Metin Bey ifade etti. Zor günlerde bir arada olmak için bizleri ziyaret ettiklerinde biz gücümüz neye yeterse, elimiz neye varırsa, elimizde avcumuzda ne varsa paylaşacağımızı söyledik. Sizlerle de paylaşmaya çalıştık.” diye konuştu.

Burdur Haber - Başkan Ercengiz, Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğine katıldı!Burdur Haber - Başkan Ercengiz, Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğine katıldı!Burdur Haber - Başkan Ercengiz, Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğine katıldı!Burdur Haber - Başkan Ercengiz, Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğine katıldı!

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Fabrika Yangını Maddi Hasara Yol Açtı: Burdur'da Panik Yaşandı
Burdur

Fabrika Yangını Maddi Hasara Yol Açtı: Burdur'da Panik Yaşandı

Burdur'un Bucak ilçesinde Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir fabrikada yangın çıktı. Başkan Ali Orkun Ercengiz de incelemede bulundu.

Hülya Gümüş, Parti Yetkilileriyle Bir Arada!
Burdur

Hülya Gümüş, Parti Yetkilileriyle Bir Arada!

Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, CHP Burdur Milletvekili Sayın İzzet Akbulut, Burdur Belediye Başkanı Sayın Ali Orkun Ercengiz, Çavdır Belediye Başkanı Sayın Ali Okan Yücel, Yeşilova Belediye Başkanı Sayın Okan Kurd ve diğer parti yetkilileri ile bir araya gelerek yapılan tebrik ve teşekkür ziyaretlerine ilişkin memnuniyetini dile getirdi.

Burdur Merkez'de Seçim Heyecanı: CHP Önde!
Burdur

Burdur Merkez'de Seçim Heyecanı: CHP Önde!

Burdur Merkez'de seçim tamamlandı. Peki Yeşilova'da seçimi kim kazandı? 2024 Yeşilova seçim sonuçlarına göre Cumhuriyet Halk Partisi adayı Ali Orkun Ercengiz Belediye Başkanı seçildi.

Ali Orkun Ercengiz güven tazeledi! Geç saatlere kadar coşkulu kutlama
Burdur

Ali Orkun Ercengiz güven tazeledi! Geç saatlere kadar coşkulu kutlama

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, yeniden belediye başkanı adayı olduğu Burdur'da güven tazeleyerek yeniden seçildi. Seçim sonrasında gece geç saatlere kadar kutlama yapıldı.

Burdur'da Tarih Yazan Başkan 3. Kez Seçildi!
Burdur

Burdur'da Tarih Yazan Başkan 3. Kez Seçildi!

Burdur tarihinde ilk defa 3 dönem belediye başkanı seçilen isim Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz oldu. Ali Orkun Ercengiz, belediye personeli tarafından coşkuyla karşılandı.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Gençlerle Açık Mikrofon Buluşmasında
Burdur

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Gençlerle Açık Mikrofon Buluşmasında

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Açık Mikrofon Gençlik Buluşmasına katıldı.