Burdur LİGA müsabakası başlıyor
Burdur Belediyesi Armağan İlci Mahallesi Spor alanında Burdur LİGA müsabakalarına başlıyor
Burdur Belediyesi heyecan dolu bir futbol müsabakasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Spor tutkunlarının heyecanla beklediği turnuvaya kayıtlar, 22 Mart'ta başlayacak ve 22 Nisan'a kadar devam edecek. Kayıtlar Burdur Belediyesi Çözüm Masasına yapılacak.
Futbolseverler için kaçırılmayacak bir fırsat olan bu müsabaka hem sporculara hem de seyircilere unutulmaz anlar yaşatacak. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, tüm futbolseverleri ve takımları, bu heyecan verici etkinliğe katılmaya ve birlikte keyifli anlar yaşamaya davet etti.
MAKÜ Yeniler Topluluğu tarafından 40 takım ve 400 öğrencinin katılımı ile dönem başında başlatılan ‘’Yeniler Topluluğu Futbol Turnuvası’’ final müsabakası ve Engelliler haftası dolayısıyla ampute futbol maçı düzenlendi.
Hayrat Vakfı Yaz Okulu kayıtları başladı! İlkokul 3. sınıftan üniversite son sınıfa kadar olan öğrenciler için Kur'an-ı Kerim eğitimi, siyer-i Nebi dersleri, uygulamalı namaz eğitimi, iman dersleri, etkinlik ve oyunlar, sure ezberleri gibi birçok imkan sunuyor
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, yapı kayıt mağduriyetlerinin sona ermesi gerektiğini belirterek, belediye ve çevre şehircilik müdürlüklerinin koordineli çalışması gerektiğini söyledi.
Burdur Bucak'ta yaşayanlar için unutulmaz bir İstanbul—Edirne Turu fırsatı. 30 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan bu tur için kayıtlar başladı
Fi Psikolojik Danışmanlık Merkezi, 2-12 yaş arası çocuklar için özel olarak tasarlanmış eğlenceli ve bilişsel alt yapıya sahip oyun atölyelerine başlıyor.
Burdur'un Bucak ilçesinde eğitim öğretim yılı için hazırlıklar başlıyor. Bu kapsamda öğrenci servisleri için de kayıtlar başladı.