Bucak

Burdur Bucak Haber - Bucaklılar dört gözle bekliyordu! haftaya hizmete açılıyor

Bucak Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan kapalı yarı olimpik yüzme havuzu 8 Şubat Perşembe günü hizmete açılıyor. Tesiste, her yaş grubu için yüzme kursları da verilecek. Detaylar haberimizde...

Burdur Bucak Haber - Bucaklılar dört gözle bekliyordu! haftaya hizmete açılıyor

BUCAK BELEDİYESİ KAPALI YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU 8 ŞUBAT’TA HİZMETE AÇILIYOR. KAYITLAR BAŞLADI


Bucak Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan kapalı yüzme havuzu 8 Şubat Perşembe günü hizmete açılıyor. Tesiste, her yaş grubu için verilecek olan yüzme kurslarına kayıtlar başladı. Kayıtlar şahsen Mehmet Akif, 2435. Sokakta yapımı tamamlanan kapalı yüzme havuzuna yapılacaktır.

Bucak Modeli Belediyecilik uygulamaları ile tüm Türkiye’ye örnek olan Bucak Belediyesi yıllardır özlemi çekilen kapalı yarı olimpik yüzme havuzunu Bucak’a kazandırdı. 6 Yaş üzerindeki her yaş grubu Bucaklı’nın hizmetinde olacak olan havuzda, serbest programların yanı sıra belirli bir program dahilinde yüzme eğitimleri de verilecek. Düzenlenecek yüzme programları için ön kayıtlar kapalı yüzme havuzuna şahsen yapılacak.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada, “Vizyoner belediyecilik anlayışı ile ilçemize vatandaşlarımızın özlemle beklediği modern bir kapalı yarı olimpik yüzme havuzu kazandırdık. Yarı olimpik yüzme havuzu projesi binası yaklaşık 946 m2. A ve B blok olmak üzere birleşik 2 bloktan oluşuyor. A blok’ta Havuz kısmı, B blok’ta soyunma ve duş odaları, antrenör odası, teknik ve mekanik oda ve idari bölüm bulunuyor. Yüzme havuzu 12,50 m.x 25 m. Ebatlarında 5 kulvarlı ve 140 cm derinliğinde ve 50 seyirci kapasiteli. Bucak’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Gençlerimiz, çocuklarımız, kadınlarımız ve tüm vatandaşlarımız bu havuzumuzdan istifade edecek. Bu vesileyle İlçemize yaptığımız tüm yatırım ve hizmetlerimizde bizlerden desteklerini Esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak’a, Önceki Dönem Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’a, Burdur Milletvekillerimiz Sayın Prof. Dr. Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz’a, Önceki Dönem Burdur Milletvekillerimiz Sayın Yasin Uğur ve Sayın Bayram Özçelik’e, Spor Toto Teşkilat Başkanımız Mehmet Ata Öztürk’e, Önceki Dönem Spor Toto Başkanımız Bünyamin Bozgeyik’e, Ak Parti Burdur İl Başkanımız Mustafa Özboyacı ve Yönetim kurulu Üyelerine, Ak Parti Bucak İlçe Başkanımız Osman Taşkın ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Önceki dönem İl Başkanımız Volkan Mengi’ye ve Belediye Meclis teşekkür ediyorum.” dedi.Burdur Bucak Haber - Bucaklılar dört gözle bekliyordu! haftaya hizmete açılıyorBurdur Bucak Haber - Bucaklılar dört gözle bekliyordu! haftaya hizmete açılıyor

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur Bucak Haber- Bucak'ta sokak hayvanları için yuva hazır!
Bucak

Burdur Bucak Haber- Bucak'ta sokak hayvanları için yuva hazır!

Bucak Belediyesi tarafından yapılan Ebru Başarır Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi tamamlandı. Mart ayının ilk haftasında açılacak olan barınak, Türkiye'nin en modern hayvan barınaklarından biri olacak.

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Beraat Sevinci! Bucak Belediyesi Geleneği Bozmadı
Bucak

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Beraat Sevinci! Bucak Belediyesi Geleneği Bozmadı

Burdur'un Bucak ilçesinde Berat Kandili kapsamında vatandaşlar Hacı Ömer Ağa Camiinde programa katıldı. Bucak Belediyesi program sonu kandil simidi dağıttı.

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Halk Ekmeğe Zam Yok
Bucak

Burdur Bucak Haber - Bucak'ta Halk Ekmeğe Zam Yok

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal'ın talimatıyla Halk Ekmek fiyatlarında değişiklik yapılmıyor. Sağlıklı ve ekonomik halk ekmeği, Bucaklı vatandaşlara 6 TL'den sunulmaya devam ediyor. Başkan Ünal, hemşerilere uygun fiyat ve kalitede ekmek üretmeye devam edeceklerini belirtti.

Burdur Bucak Haber - Ekranların Sevilen Yüzü Serdar Tuncer Bucak'a geliyor
Burdur

Burdur Bucak Haber - Ekranların Sevilen Yüzü Serdar Tuncer Bucak'a geliyor

Ekranların sevilen yüzü Serdar Tuncer, 27 Şubat 2024 Salı günü Bucak'ta! Bucak Müftülük salonunda saat 20.30'da gerçekleşecek "Serdar Tuncer Şiirli Muhabbet" etkinliğine tüm halk davetlidir.

Burdur Bucak Haber - Bucak Belediyesi 'Aile Çay Bahçesi' Açılıyor
Bucak

Burdur Bucak Haber - Bucak Belediyesi 'Aile Çay Bahçesi' Açılıyor

Bucak Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekliyor. 16 Şubat 2024 Cuma günü saat 11.30'da açılacak olan Bucak Belediyesi Aile Çay Bahçesi, hemşehrilerimize ucuz ve kaliteli hizmet sunacak.

Bucak Antalya Karayolu Kaza 3 yaralı
Bucak

Bucak Antalya Karayolu Kaza 3 yaralı

Bucak Antalya Karayolu Kaza 3 yaralı Bucak Antalya Karayolu Boğazköy yakınlarında Tır Devrilmesi sonucu meyadana gelen kazada 3 kişi yaralandı.