Burdur'un Bucak ilçesi Yeni Mahalle Muhtar Adayı Dilek Türkmeneli, mahalle için beraber çalışacağı azalarını duyurdu.
Yeni Mahalle Muhtar Adayı Dilek Türkmeneli yaptığı açıklamada, " "Mahallemiz için en iyisini yapmak için yola çıktık. Bu yolda bana destek olacak azalarımla birlikte, Yeni Mahalle'yi daha güzel ve yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışacağız.
Azalarımın her biri kendi alanında deneyimli ve bilgili kişilerdir. Mahallemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını biliyorlar ve çözümü için ellerinden geleni yapmaya hazırlar.
Mahalle sakinlerimizden ricam, 31 Mart'ta yapılacak muhtarlık seçiminde bize destek vermeleridir. Birlikte Yeni Mahalle'yi daha güzel bir geleceğe taşıyacağız. " ifadelerini kullandı.
Dilek Türkmeneli'nin azaları şu şekilde;
Mehmet Özdoğan ( Ormandan Emekli )
Sümeyye Göktur ( Belediye Çalışanı )
Doğan Çetin ( Ormandan emekli )
Aziz Yılmaz ( Galerici )
Yakup İnal ( Emlakçı )
Hatice Soysal ( Esnaf )
İbrahim Uyanık ( Esnaf )
Yasemin Öztürk ( Esnaf )
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Yeni Mahalle Muhtarı Abdurrahman Demir, görev süresindeki başarılı performansının ardından hizmetlerine devam etmek amacıyla yeniden muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Burdur'un Bucak ilçesi Yeni Mahalle'de Dilek Türkmeneli, muhtar adayı olduğunu açıkladı. Dilek Türkmeneli kimdir? İşte detaylar...
Burdur ili Bucak ilçesi Çamlık köyü sahil mahallesinde meydana gelen dolu yağışında sebze ve meyvelar zarar gördü.
Burdur'un Bucak ilçesinde oğlunu hasretle bekleyen baba yaklaşık 10 ay sonra, kayıp oğluna kavuştu. Detaylar burada...