Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet vermekte olan SYC Catering, iftar organizasyonlarınız için size hizmet veriyor.
Ramazan ayının manevi atmosferini doyasıya yaşamak ve iftarlarınızı sevdiklerinizle keyifli bir şekilde geçirmek için Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet veren SYC Catering'e güvenebilirsiniz.
Lezzetli ve doyurucu zengin yemek seçenekleri ile sizlere yılın 11 ayında olduğu gibi Ramazan Ayında'da hizmet veren SYC Catering, deneyimli ve profesyonel ekibi ile sorunsuz iftar organizasyonunu uygun fiyatlarla sunuyor.
İhtiyaç ve bütçenize uygun bir paket seçerek, yemekleri dilediğiniz gibi özelleştirerek, tarih ve saati belirleyin, gerisini SYC Catering'e bırakıp Ramazan ayının bereketini ve huzurunu sevdiklerinizle paylaşın!
Tel: 0536 365 05 01 - 0545 886 15 15
BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, düzenlediği iftar programıyla meclis üyelerini ve Burdur protokolünü bir araya getirdi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
Burdur Haber! Burdur Valisi Türker Öksüz, iftar sofrasına katılarak öğrenciler ve vatandaşlarla birlikte oruç açtı. #Burdur #ValiÖksüz #İftar #Dayanışma
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Başkan Emrullah Ünal, Ramazan ayının manevi atmosferinde Sarı ailesinin iftar çadırındaki misafirperverliğine vurgu yaparak, birlik ve beraberliğin güçlendiğini belirtti. Bu özel akşam için Sarı ailesine teşekkür ediyoruz.
Burdur'un Bucak ilçesinde Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri iftar programında bir araya geldiler.