Bucak Belediyesi, Pazar Camii şadırvanını yeniledi.
Bucak Belediyesi, Pazar Mahallesi'nde bulunan Pazar Camii şadırvanında tamirat ve boya çalışmaları gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalar kapsamında, şadırvanın çatısı, musluk ve su deposu yenilendi. Şadırvan ve çevresi boyanarak, daha estetik bir görünüme kavuşturuldu. Ayrıca, şadırvan yakınına küçük bir oturma alanı oluşturuldu.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yaptığı açıklamada, "Küçük dokunuşlarla şehri güzelleştirmeye devam ediyoruz. Pazar Camii'nin şadırvanı çok kötü durumdaydı. Burayı yeniledik, tamirat ve boya çalışması gerçekleştirdik. Çınar altına küçük bir oturma alanı oluşturduk. Camilerimiz bizim her şeyimiz." dedi.
Bucak Belediyesi'nin bu çalışması, mahalle sakinleri ve cami cemaati tarafından memnuniyetle karşılandı. Şadırvanın yeni görünümü, mahalleye ayrı bir güzellik kattı.
Burdur'da Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kuyubaşı Köyünde yapılan Amine Hatun Camii törenle hizmete açıldı. Açılışa protokol üyeleri katıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde geçtiğimiz günlerde iki genç arasında tuvalette çıkan kavgada, sandalyeler tahrip edildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde geçtiğimiz günlerde iki genç arasında tuvalette çıkan kavgada, sandalyeler tahrip edildi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası programları çerçevesinde ziyarette bulunan İl Müftülüğü heyetini kabul etti. Devamı haberimizde...
Burdur'un Gölhisar ilçesinde, caminin önüne park edilen motosiklet çalındı. Mağdur olan vatandaş, yardım bekliyor. İşte detaylar...