Burdur'un Bucak İlçesi Çukur Mahalle'de Ramazan Ocak, tek başına girdiği seçimde seçilerek güven tazeledi.
Yaptığı hizmetlerle vatandaşların tekrar teveccühünü kazanan Muhtar Ramazan Ocak, yeniden muhtar seçilmesi ile yaptığı açıklamada, " Rabbime Şükürler olsun kaldığımız yerden devam. Mahallem ve tüm Bucaklı hemşerilerimizden. Bizi tanıyan tanımayan vatandaşlarımıza. Allah razı olsun... " ifadelerini kullandı.
Bucak’ta doğal gaz çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Bucak’ın mahalle muhtarlarından Çukur Mahalle Muhtarı Ramazan Ocak, Corona virüs dolayısıyla evden çıkamayan 65 yaş ve üstü vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor.
Çukur mahallesi muhtarı Ramazan Ocak’tan Ahmet Ayarcan'a plaket! Bucak’ta Çukur camisine bağış yapan Ahmet Ayarcan’a çukur mahalle muhtarı Ramazan Ocak tarafından Cuma namazı çıkışında plaket takdim edildi.
Burdur'un Bucak ilçesi Çukur Mahallesi'nde ihtiyaç sahibi kişilere yaklaşık 20 ton kömür dağıtıldı.
Bucak Belediyesi, Çukur Mahalle Kabak Caddesi girişinde bulunan metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi.
Bucak Belediyesi, ilçe genelinde alt yapı ve yol çalışmalarını hızlandırdı.