Bucak Belediyesi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın desteğiyle iki yeni çöp kamyonu kazandırdı. Yeni araçlar, daha temiz bir Bucak için daha etkin ve hızlı temizlik hizmetleri sunacak.
BUCAK BELEDİYE BAŞKANI EMRULLAH ÜNAL BUCAK’IN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYOR “ İKİ YENİ ÇÖP KAMYONUMUZ HAYIRLI OLSUN”
Bucak Belediyesine iki yeni çöp kamyonu kazandırıldı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın destekleriyle Bucak Belediyesine iki yeni çöp kamyonu kazandırıldı.
Yeni çöp araçları hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Hükümetimizin Bucak’ımıza büyük desteği var. Birçok konuda hükümetimizin desteği ile Bucak’ımıza birçok eser ve araç kazandırdık. İlçemizi güzelleştirmek, geliştirmek için Büyük düşünüyoruz ve hizmeti seçiyoruz. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımız ile yaptığımız görüşmeler neticesinde ilçemize iki yeni çöp kamyonu kazandırdık.
Araçlarımız sıfır km Ford Trucks 1833DC 4X2 şasi üzerine Efe marka 13+1,5 m3 kapasiteli ,iki aracımızda aynı özelliklere sahip. İlçemiz geneline Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı 40 personel ve 10 adet aracı ile hizmet ederken bu iki yeni araç ekiplerimizin sahadaki operasyonel gücüne güç katacak. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun. İki aracımızın da Belediyemize kazandırılmasında emeği olan herkese teşekkür ediyorum. “dedi.
Bucak Belediyesi, Kikez mevkiindeki yeni içme suyu sondajı ile ilçenin su sorununa kalıcı çözüm bulmak için var gücüyle çalışıyor. Detaylar burada...
Bucak Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ile ilgili olarak kura çekimine dair bilgilendirmede bulundu. Detaylar burada...
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, tır ve kamyon garajı projesinin yapımının tamamlandığını, trafik ve ulaşımın kısa süre içerisinde rahatlayacağını açıkladı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, tarla fareleriyle mücadelede çiftçilere destek olmak amacıyla ilaçlı buğday dağıtımı yapacaklarını açıkladı.
Bucak Belediyesi, gençleri sevindirecek bir haberle 19 yeni semt sahası kazandırdı! Bu sayede Bucak'ta toplam semt sahası sayısı 40'a ulaştı.