Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'e ziyaretlerin ardı arkası kesilmiyor, ziyaretçilerini makamında ağırlamaya devam ediyor.
Burdur Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, ÇİÇEKMERSAN Mermer Fabrika Sahibi Orhan Çiçek, Duranlar Süt A.Ş Fabrika Sahibi Süleyman Duran Başkan Gümüş'ü makamında ziyaret etti.
Gümüş ziyaretçileriyle sohbet edip hoş vakit geçirdi, beklentilerini ve isteklerini dinledi. Sohbet sonrası güzel anlarını sosyal medya hesabından paylaşan Hülya Gümüş: ''Burdur Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik’e, Çiçekmersan Mermer Fabrika Sahibi Orhan Çiçek’e ve Duranlar Süt A.Ş Fabrika Sahibi Süleyman Duran’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.'' ifadelerini kullandı.
Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Öztürk ve yönetim kurulu, Bucak'ta bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretlerde plaket takdim edildi. Detaylar burada...
Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker’in Burdur’a geliş sebebi belli oldu. Ülker, Burdur’da eski dostu Suat Can’ı ziyaret etti.
Çeltikçi ilçesi ve köy muhtarları, Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel'i ziyaret ederek bölgenin tarımsal kalkınması için istişarelerde bulundular.
AVOYA Maden Suyu içecek fabrikası yöneticileri Genel Müdürü Özgür Çoban ve Mali İşler müdürü Rıdvan Önder Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret etti.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş,Geçmiş dönem belediye başkanı Sayın Mehmet Topay, kıymetli yazarımız Osman Oktay ve kıymetli eşi Samiye Oktay, Mimar Gülsüm Kart Özkan’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.