Burdur Belediyesi tarafından bir haftalık yarıyıl tatiline girecek öğrenciler için 29 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında etkinliklerle dolu sömetir hediyesi hazırlandı.
Burdur Belediyesi tarafından 29 Ocak-2 Şubat 2024 tarihleri arasında Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonunda, yarı yıl tatiline giren öğrenciler için sömestir hediyesi hazırlandı. Sömestir Hediyesi etkinlikleri kapsamında Masal Çadırı, Palyaçolar, Yüz Boyama, Akrobatlar, Yarışmalar, Masal Kahramanları, Gösteriler ve Şişme Oyun Gruplarının yer alacağı dolu dolu bir eğlence programı düzenlenecek.
Etkinlikler kapsamında ise Pazartesi-Salı Resim Atölyesi, Çarşamba-Perşembe Satranç-Akıl Oyunları, Cuma Seramik Atölyesi, 31 Ocak 2024 Çarşamba günü ise MAKÜ Konferans ve Sergi Salonunda “Rafadan Tayfa Hayrimator” isimli sinema gösterimi yapılacak.
Tüm çocukları bir hafta boyunca dolu dolu geçecek etkinliklere davet eden Başkan Ercengiz, “Çocuklarımız bizim için her şeyden önemlidir. Onlar geleceğimizin teminatı, hepsi tertemiz özenle üstüne titrediğimiz fidanlarımız, eğitim kenti Burdur’da biz de çocuklarımın bir nebze olsun eğlenmesi, öğretici etkinliklerde yer alması ve kişisel gelişimlerinin sağlanması amacıyla sömestir hediyesi hazırladık. Tüm çocuklarımızı eğitici ve eğlenceli etkinliklere katılmak üzere bekliyoruz” dedi.
Burdur Belediyesi, öğrenciler için 29 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek sömestir etkinlikleriyle dolu dolu bir tatil vaat ediyor. Masal Çadırı, Palyaçolar, Yüz Boyama, Akrobatlar ve daha fazlası. Detaylar için hemen tıklayın!
Burdur'da Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı
Bucak Belediyesi'nin geleneksel sünnet şöleni için kayıtlar başladı! Son başvuru tarihi 19 Temmuz. Hemen başvur, çocuğunu ücretsiz sünnet ettir!
Bağsaray Köyü'nde 6 Temmuz'da düzenlenecek "Bağsaray Kültür, Sanat ve Sebze Şenliği"ne Uğur Önür ve Nurcan Altınok sahne alacak. Eğlence ve lezzet dolu bu etkinliğe tüm vatandaşlar davetlidir!
MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'ta eksikliği hissedilen sosyal ve kültürel etkinliklere daha fazla yer vereceğini açıkladı.
Susuz Ortaokulu öğrencileri, Burdur'da yapılan Okul Sporları Küçük Kızlar Masa Tenisi müsabakalarında Burdur 1.si olarak büyük bir başarı elde etti. Küçük erkekler takımı ise il 2.si olarak kürsüye çıktı.