Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Öztürk ve yönetiminde Bucak'a ziyaret! Plaket takdim etti

Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Öztürk ve yönetim kurulu, Bucak'ta bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretlerde plaket takdim edildi. Detaylar burada...

Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Öztürk ve yönetim kurulu, Burdur'un Bucak ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu. Başkan Öztürk, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale, Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Kocaaliler Belediye Başkanı İlyas Delen'i ve NNC Haber'i ziyaret etti. Dernek Başkanı Ercan Öztürk, ziyaretlerde plaket takdim etti.

"HERKESİ DESTEK VERMEYE DAVET EDİYORUM"

Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Öncelikle ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticilerimiz bugün bizleri ziyaret etti, çok mutlu olduk. Bir Mellili olarak, Antalya’daki tüm Mellili kardeşlerimize sevgilerimizi ve saygılarımızı yollamak istiyorum. Güzel bir görüşme gerçekleştirdik, fikir alışverişinde bulunduk. Bölgemizin kültürünü yaşatmak ve uzun vadede tüm Mellili kardeşlerimize destek olmak amacıyla çok güzel bir dayanışma derneği olduğunu düşünüyoruz. Herkesi destek vermeye davet ediyorum," dedi.

"BELDEMİZE HİZMETLER KAZANDIRACAĞIZ"

Kocaaliler Belediye Başkanı İlyas Delen ise, "Kocaali Belediye Başkanı olarak böyle bir sivil toplum kuruluşunu beldemize kazandırdığı için Ercan abime teşekkür ediyorum. Herkese tekrardan hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. İnşallah beraber beldemize çok güzel hizmetler yapabiliriz. Biz buna öncü olacağız, Ercan abimiz zaten bu konuda öncülük etti ve çok güzel projelerle beldemize hizmetler kazandıracağız," ifadelerini kullandı.

Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu

Dernek Başkanı: Ercan Öztürk

Başkan Yardımcısı: Hasan Yamanol

Kurucu Genel Sekreter: Osman Yıldız

Kadın Kolları Başkanı: Gonca Ushan

Sayman: Ramazan Yılmaz

Yönetim Kurulu Üyeleri: Ali Mayda, Eda Uysaler

Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği, bölgenin kültürel mirasını koruma ve geliştirme amacında olup, bu ziyaretlerle desteklerini ve projelerini paylaşmaya devam ediyor.

Ercan ÖztürkMellililer Kültür ve Dayanışma DerneğiziyaretTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.