Kocaaliler'in En Genç Belediye Başkanı İlyas Delen Göreve Hazır

Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesinde seçimi kazanarak Melli'nin en genç belediye başkanı seçilen İlyas Delen, mazbatasını aldı.

Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesinde seçimi kazanarak Melli'nin en genç belediye başkanı seçilen İlyas Delen, mazbatasını aldı.

31 Mart yerel seçimlerinde elde ettiği başarı ile Kocaaliler Belediye Başkanı olan İlyas Delen, bugün saat 16:00'da Bucak Adliye Sarayında ilçe seçim kurulunda mazbatasını aldı.

Kocaalilere hizmet edecek olmanın gururunu yaşadığını belirten Başkan İlyas Delen, " Kocaaliler Belediyesinde, beldemize hizmet etmiş tüm belediye başkanlarına teşekkür ediyorum. Bizi destekleyen desteklemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Artık söz verdiğimiz projelerimizi hayata geçirmek için belediye meclis üyelerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımızı yürüteceğiz. Hayırlı olsun. " ifadelerini kullandı.

İlyas DelenmazbataTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.