Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesinde seçimi kazanarak Melli'nin en genç belediye başkanı seçilen İlyas Delen, mazbatasını aldı.
31 Mart yerel seçimlerinde elde ettiği başarı ile Kocaaliler Belediye Başkanı olan İlyas Delen, bugün saat 16:00'da Bucak Adliye Sarayında ilçe seçim kurulunda mazbatasını aldı.
Kocaalilere hizmet edecek olmanın gururunu yaşadığını belirten Başkan İlyas Delen, " Kocaaliler Belediyesinde, beldemize hizmet etmiş tüm belediye başkanlarına teşekkür ediyorum. Bizi destekleyen desteklemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Artık söz verdiğimiz projelerimizi hayata geçirmek için belediye meclis üyelerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımızı yürüteceğiz. Hayırlı olsun. " ifadelerini kullandı.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesine Ziraat Bankası ATM'si kazandırıldı. Vatandaşlar artık bankacılık işlemlerini ilçeye gitmeden kolaylıkla yapabilecek.
Kocaaliler Beldesi Belediye Başkanı İlyas Delen ve eşi, oğullarının dünyaya gelişinin mutluluğunu yaşıyor.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesinde seçim tamamlandı. Sandıklardaki oyların sayımıyla yeni belediye başkanı İlyas Delen oldu.
AK Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Adem Korkmaz, Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesi'nde hizmete giren 112 Acil Yardım İstasyonu'nda açıklamada bulundular.
Kocaaliler Beldesi AK Parti Belediye Başkan Adayı İlyas Delen ve Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaret ederek beldenin kalkınmasına yönelik projeleri görüştüler.
Burdur Bucak AK Parti Kocaaliler Belediye Başkan Adayı İlyas Delen, Kocaaliler için 2024 yatırım programına A2 tipi 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonu yapılacağını müjdeledi.