Kocaaliler İçin Çalışmalar Günden Güne Artacak!

AK Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Adem Korkmaz, Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesi'nde hizmete giren 112 Acil Yardım İstasyonu'nda açıklamada bulundular.

AK Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Adem Korkmaz, Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesi'nde hizmete giren 112 Acil Yardım İstasyonu'nda bir araya geldi. Yapılan açıklamalarda önemli bilgiler ve taahhütler dile getirildi.

Mustafa Oğuz: "112 İstasyonu Hizmete Sunuldu"

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz Kocaaliler'de yaptığı açıklamada, "Cümleten hayırlı akşamlar. Kocaalilerimizdeyiz, Mellimizdeyiz. Bugün İlyas Başkanımın iftar programında vardı. Ona bütün teşkilatımız, başkanlarımız, vekillerimiz, ilçe başkanlarımız olarak geldik. Şuanda da perşembe günü hizmete sunulan 112 birimindeyiz. Son ziyaretlerimizde Adem hocamla birlikte buraya ziyarete geldiğimizde bizlerden birincil talep olarak 112 ihtiyacının olduğu iletilmişti. Önceki dönemlerde de bildiğimiz bir durumdu. Bunu Sağlık bakanlığına ilettiğimizde gerekli inceleme yapıldı. İl Sağlık Müdürlüğümüz bünyesinde bir ekip oluşturarak burada inceleme yapıldı. Perşembe günü itibariyle de hizmete sunuldu. Adem hocamda söyledi Rabbim nasip ederse gelecek hafta pazar günü 31 mart seçimlerinden sonra da burada hem 112'mizin devamı olacak hem de mevcut bina eski bir bina bu ASM binasında kısa sürede yenilenerek yeni bir bina yapılarak 2 hekimli bir Aile Sağlığı Merkezi ile birlikte 112'miz burada hizmet etmeye devam edecek. Hem Mellimize hem de çevre civar köylerimizde yine Mellimizin diğer acil ihtiyaçları ile alakalı da bizlere sürekli hem İlyas başkanım hem belde başkanımız Ali Çınar başkanımıza sürekli iletiyorlar. Birebir takipçisiyiz. Rabbim inşallah güzel bir seçim sonucu aldıktan sonra da bizde hizmet kesintiye uğramaz hizmet süreklidir, bir an önce Mellimizin ihtiyaçlarını karşılama yönünde de çalışmalarımızı hızlandıracağız diyorum. Mellimize ve çevre civar köylerimize hayırlı olmasını diliyorum. " diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Adem Korkmaz: "Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek"

AK Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz ise yaptığı açıklamada, "Bugün akşam iftarımızı Melli beldemizde açtık. Burdur'umuzun çok güzel, kendine özgü özellikleri olan bu güzel beldede geçtiğimiz günlerde faaliyete başlayan 112 istasyonumuzu ziyaret ettik. İl Sağlık Müdürümüz ile beraber. Hizmetlere devam edeceğiz. İnşallah bundan sonra da Mellimiz olsun, Burdur'umuzun her noktasında hizmete uzak kalmış ya da geri kalmış ya da eksik kalanları tamamlayarak hizmet anlayışına yönelik siyasi politikamızı ve iktidarımızı inşallah devam ettireceğiz. Halkımızın gönlüne girmek için de kamu hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Belediyemizde İlyas kardeşimiz de çok heyecanlı genç dinamik bir arkadaşımız onunda bize yol arkadaşlığına katılmasından sonra inşallah Mellimiz de hizmetlerimiz artarak devam edecek. Bende bu vesile ile İl Sağlık Müdürümüz Sağlık Bakanımıza, ilgili destekleri esirgemeyen bürokratlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah Mellimiz için de güzel ve hayırlı sonuçları alırız. " sözleriyle hizmetlerine sıkı sıkıya devam edeceklerini belirterek Melli'den umutlu olduğunu ifade etti.

112 Acil Yardım İstasyonuİlyas DelenAdem Korkmazson dakikaTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.