İsmail Asan duyurdu! Kemer'e yatırım yağacak

İsmail Asan, sözleri peş peşe verdi! Kemer'e yatırım yağacak - AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı İsmail Asan, Kemer'e dair önemli müjdeler verdi.

AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı İsmail Asan'dan Müjdeli Haberler!

AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı İsmail Asan, gerçekleştirdiği görüşmelerde Kemer'e dair önemli müjdeler verdi.

Doğal Gaz:

Torosgaz CEO'su Osman Erdemci ve Genel Müdür Abdurrahman Atabey ile yapılan görüşmelerde Kemer'in doğal gaza kavuşması için 2024 yılında projelendirme sürecinin tamamlanacağı ve 2025 yılının ilk yarısında hanelere doğal gaz verileceği belirtildi.

 

Sağlık:

Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık ve Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dr. Avşar Aslan ile yapılan görüşmelerde toplum sağlığı ve aile sağlığı merkezi inşaatının hızla tamamlanması talimatı verildi. Tamamlandıktan sonra 2 aile hekiminin göreve başlayacağı sözü alındı.

TOKİ Konutları:

TOKİ Başkanlığı'yla yapılan görüşmelerde TOKİ konutlarının ihalesinin 2024 yılında yapılacağı ve 2025 yılı içerisinde yapımına başlanacağı sözü alındığı belirtildi.

Kemer'e hizmet etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağını belirten Başkan Adayı İsmail Asan, " Kemer'i daha güzel ve daha yaşanabilir bir ilçe yapmak için çalışacağız. Kemer'e doğal gazın gelmesi, sağlık yatırımlarının yapılması ve TOKİ konutlarının inşa edilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız." ifadelerini kullandı.

İsmail AsanprojeseçimyatırımTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.