AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı İsmail Asan'dan Müjdeli Haberler!
AK Parti Kemer Belediye Başkan Adayı İsmail Asan, gerçekleştirdiği görüşmelerde Kemer'e dair önemli müjdeler verdi.
Doğal Gaz:
Torosgaz CEO'su Osman Erdemci ve Genel Müdür Abdurrahman Atabey ile yapılan görüşmelerde Kemer'in doğal gaza kavuşması için 2024 yılında projelendirme sürecinin tamamlanacağı ve 2025 yılının ilk yarısında hanelere doğal gaz verileceği belirtildi.
Sağlık:
Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık ve Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dr. Avşar Aslan ile yapılan görüşmelerde toplum sağlığı ve aile sağlığı merkezi inşaatının hızla tamamlanması talimatı verildi. Tamamlandıktan sonra 2 aile hekiminin göreve başlayacağı sözü alındı.
TOKİ Konutları:
TOKİ Başkanlığı'yla yapılan görüşmelerde TOKİ konutlarının ihalesinin 2024 yılında yapılacağı ve 2025 yılı içerisinde yapımına başlanacağı sözü alındığı belirtildi.
Kemer'e hizmet etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağını belirten Başkan Adayı İsmail Asan, " Kemer'i daha güzel ve daha yaşanabilir bir ilçe yapmak için çalışacağız. Kemer'e doğal gazın gelmesi, sağlık yatırımlarının yapılması ve TOKİ konutlarının inşa edilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız." ifadelerini kullandı.
Burdur Kemer'de yeni belediye başkanı belli oldu. Kemer Belediye Başkanı İsmail Asan oldu. Peki Kemer Belediye Başkanı İsmail Asan kimdir? İşte İsmail Asan'ın biyografisi:...
Burdur'un Kemer ilçesinde kulislerde konuşulan isim İsmail Asan, aday adaylığı başvurularının son gününde başvuruyu yaptı.
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından tüm ülkede eş zamanlı olarak düzenlenen “Bu Orman Benim” projesi çerçevesinde Bucak Kent Ormanı'nda protokol, öğrenciler, kurum personelinin katılımıyla temizlik çalışması gerçekleştirildi.
Burdur Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, "Burdur Tramvay" projesinin tanıtım filmini sosyal medya hesabından paylaştı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla geçmiş dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacaklarını duyurdu.
Yusuf Erdoğdu, Eğitime ve Öğrenciye destek olacak! Bucak'a Modern Kütüphane - MHP Bucak Belediye Başkan Adayı Yusuf Erdoğdu, Bucak'a modern bir kütüphane kazandıracağını açıkladı.