Hülya Gümüş Esnaf İle Bir Arada!

Hülya Gümüş'ten esnaflara ziyaret! 'Esnafımızın yüzünü güldüreceğiz' - CHP Bucak Belediye Başkanı adayı Hülya Gümüş, seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Caddesi'nde esnafları ziyaret etti.

CHP Bucak Belediye Başkanı adayı Hülya Gümüş, seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Caddesi'nde esnafları ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Gümüş, şu açıklamalarda bulundu: "Tüm enerjimiz ve hızımızla herkesin kapısını çalmak, kalplere dokunmak için çıktığımız bu yolda bugünkü durağımız Cumhuriyet Caddesi Esnaflarımız oldu. Mevcut sorunları sadece dinlemek, takip etmek yetmez; bizler nasıl kalıcı çözümler üretebileceğimizin derdindeyiz. Bucak'a birlikte nefes aldıracağız."

Gümüş'ün bu sözleriyle, sadece sorunları dinlemekle kalmayıp, kalıcı çözümler üretme ve Bucak'ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirme hedefinde olduklarını vurguladı.. Esnafların sorunlarını dinleyen ve çözüm önerileri sunan Gümüş, toplumun ihtiyaçlarına duyarlı bir belediye başkanı adayı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Hülya Gümüşziyaretesnafson dakikaTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.