CHP Bucak Belediye Başkanı adayı Hülya Gümüş, seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Caddesi'nde esnafları ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Gümüş, şu açıklamalarda bulundu: "Tüm enerjimiz ve hızımızla herkesin kapısını çalmak, kalplere dokunmak için çıktığımız bu yolda bugünkü durağımız Cumhuriyet Caddesi Esnaflarımız oldu. Mevcut sorunları sadece dinlemek, takip etmek yetmez; bizler nasıl kalıcı çözümler üretebileceğimizin derdindeyiz. Bucak'a birlikte nefes aldıracağız."
Gümüş'ün bu sözleriyle, sadece sorunları dinlemekle kalmayıp, kalıcı çözümler üretme ve Bucak'ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirme hedefinde olduklarını vurguladı.. Esnafların sorunlarını dinleyen ve çözüm önerileri sunan Gümüş, toplumun ihtiyaçlarına duyarlı bir belediye başkanı adayı olduğunu bir kez daha gösterdi.
Bucak'ta Euro 2024 heyecanı Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekranda yaşandı! Türkiye ve Çekya arasındaki kritik maçta milli takımımız 2-1 galip gelerek son 16 turuna yükseldi.
Bucak Belediyesi'nde geçtiğimiz hafta belediye binasına asılan borç pankartı ile ilgili CHP Grup Sözcüsü Özcan Duran ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş açıklamalarda bulundu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Hülya Gümüş, uçurtma şenliğine davet etti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Şehiriçi Minibüsçüler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Yiğit ve Dernek Üyesi Muhammet Yiğit'e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.