CHP Kadın Kollarında bayrak değişimi! Yeni Başkan belli oldu

CHP Bucak Kadın Kolları Başkanlığına, Olağan İlçe Kongresinde Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan seçildi. Başkan Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan'ın açıklaması için tıklayın...

CHP Bucak Kadın Kolları Başkanı değişti. Olağan Kadın Kolları İlçe Kongresinde Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan yeni başkan seçildi.

Yaklaşık 2 senedir CHP Kadın Kolları Başkanlığı yapan Tutku Ay'ın görev süresinin dolmasının ardından yapılan kongrede yeni kadın kolları başkanı Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan oldu.

Göreve seçilen Başkan Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan yaptığı açıklamada, " Olağan Kadın Kolları İlçe Kongresi'nde CHP Bucak Kadın Kolları Başkanlığı görevine seçilmiş bulunmaktayım. Bana bu onurlu görevi layık gören tüm partililerimize gönülden teşekkür ediyorum. Görev süresi boyunca büyük bir özveri ve gayretle çalışan, bizlere örnek olan Tutku Ay'a da teşekkür ederim.

Yeni dönemde, kadınlarımızın sesi olmaya, hakları için mücadele etmeye ve Bucak'taki kadın hareketini daha da güçlendirmeye kararlıyım. Kadınlarımızın ekonomik, sosyal ve siyasi alanlarda daha etkin ve güçlü olmaları için çalışacak, onların her alanda hak ettikleri değeri görmeleri için çaba göstereceğim.

Bu yolda omuz omuza vereceğimiz, güzel ve başarı dolu bir dönemi hep birlikte inşa edeceğiz. Birlikte çalışarak, dayanışma içinde daha güçlü, daha adil ve daha demokratik bir Bucak için mücadele edeceğiz. Kadınlarımızın gücünü ve enerjisini hissedeceğimiz bu yeni dönemde, hepinizin desteğini bekliyorum. " sözlerini kullandı.

CHP Bucak İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, " Olağan Kadın Kolları İlçe Kongremizi tamamladık. Yeni seçilen Kadın Kolları Başkanımız Tuğçe Aktaş Kaplan’a yeni döneminde omuz omuza mücadele vereceğimiz, güzel ve başarı dolu bir dönem diliyoruz. " ifadelerine yer verildi.

Rahime Tuğçe Aktaş KaplanCHP Bucak Kadın Kolları BaşkanıCHP Bucak Kadın Kolları BaşkanlığıTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.