Çavdır'ın Yeni Belediye Başkanı: Ali Okan Yücel'in Özgeçmişi

Burdur Çavdır'da yeni belediye başkanı belli oldu. Çavdır Belediye Başkanı Ali Okan Yücel oldu. Peki Çavdır Belediye Başkanı Ali Okan Yücel kimdir? İşte Ali Okan Yücel'in biyografisi:...

Burdur Çavdır'da yeni belediye başkanı belli oldu. Çavdır Belediye Başkanı Ali Okan Yücel oldu. Peki Çavdır Belediye Başkanı Ali Okan Yücel kimdir? İşte Ali Okan Yücel'in biyografisi:...

31 Mart'ta yapılan yerel seçimler sonucunda CHP'nin belediye başkan adayı olan Ali Okan Yücel, oyların yüzde 53.08'ini alarak bin 894 oy ile Çavdır Belediye Başkanı oldu. 

Ali Okan Yücel kimdir?

Ali Okan Yücel, Burdur'un Çavdır ilçesinde 1985 yılında doğdu. İlkokulu Çavdır'da okuyan Ali Okan Yücel, ortaokulu Burdur'da, liseyi ise Bucak'ta tamamladı. 

İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden 2008 yılında mezun olan Ali Okan Yücel, Akdeniz Üniversitesi Tıbbi Farmakoloji Ana Bilim Dalı'nda 2018'de yüksek lisans eğitimi aldı. 2010 yılından bu yana Çavdır'da eczacılık yapmakta olan Ali Okan Yücel evli olup, eşi Tuğba Türel Yücel ise Burdur ağız diş sağlığı merkezinde ağız diş çene cerrahı olarak görev yapmaktadır.

Ali Okan Yücelçavdır belediye başkanıyeni başkanbaşkanTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.