Burdur Tramvay Hayalden Gerçeğe Dönüşüyor! Tanıtım Filmi Yayınlandı

Burdur Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, "Burdur Tramvay" projesinin tanıtım filmini sosyal medya hesabından paylaştı.

Cumhur ittifakı Burdur Belediye Başkan adayı Mehmet Şimşek kendi sosyal medya hesabı üzerinden “Burdur Tramvay”projesinin tanıtım filmini paylaştı…Şimşek ayrıca tanıtım filminin altına şu açıklamaları yaptı.

“Sevgili Hemşerilerim,

Burdur Tramvay projemiz şehir içi ulaşımımızı büyük ölçüde rahatlatacak önemli bir uygulama olacak. TCDD'nin yetkili uzmanlarının katkılarıyla projemizin ön fizibilite raporu tamamlandı. Bunun müjdesini daha önce sizlerle paylaşmıştım.

Sevgili Hemşerilerimi,

Bu proje benim için ayrı bir öneme sahip. Bu proje de olduğu gibi, eğer Burdur olarak bizler, iktidar ve muhalefet milletvekillerimizle, devletimizin ilgili kurumlarıyla ve sivil toplum örgütlerimizle el ele verirsek, şehrimize çok daha büyük ve güzel hizmetler, eserler kazandırabiliriz.

Burdur Tramvay projemize ilgi gösterip, destek veren Milletvekillerimiz Sayın Adem Korkmaz ve Sayın Mustafa Oğuz'a ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca, bu projemize özel bir önem veren TCDD'nin değerli yönetici ve uzmanlarına da Burdur Halkı adına şükranlarımı sunuyorum.

Yeni Burdur'u, iktidarıyla muhalefetiyle, tüm sivil toplum kuruluşları ve tüm hemşerilerimizle birlikte, el ele vererek, inşa edeceğiz.” dedi.

Burdur Mehmet Şimşekprojeson dakikaTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.