Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz'dan Seçim Sonrası Açıklama

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, dün yapılan seçim sonrasında mesaj yayımladı. Oğuz mesajında, 'Saygımız sonsuz, mesajı dikkate alacağız' dedi.

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, yerel seçimlerin ardından " Milletimizin verdiği kararlara her zaman olduğu gibi saygımızın sonsuz olduğundan kimsenin şüphesi olmasın. Seçim sonuçlarını en iyi şekilde analiz edip hemşehrilerimizin bizlere verdiği mesajı dikkate alacağız. " dedi.

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nin ardından AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Kıymetli Hemşehrilerim;

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerini tüm Türkiye’de olduğu gibi Burdur’umuzda, ilçelerimizde, beldelerimizde ve köylerimizde ifa ettik.

Seçim sonuçlarının tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Milletimizin verdiği kararlara her zaman olduğu gibi saygımızın sonsuz olduğundan kimsenin şüphesi olmasın.

Seçim sonuçlarını en iyi şekilde analiz edip hemşehrilerimizin bizlere verdiği mesajı dikkate alacağız.

Bu vesileyle seçimleri kazanan tüm Belediye Başkanlarımızı tebrik ediyorum. Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu düsturunu benimseyen bir davanın mensubu olarak görevleri boyunca yapacakları hizmet ve işlerin hayırlı olmasını diliyorum.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da siz hemşehrilerimizin bizlere verdiği vekalet görevini en iyi şekilde yapmak arzusunda olup memleketimizin her köşesine hizmet etmekten geri durmayacağımızın da bilinmesini isterim.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, milletimize hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.

Saygı ve selamlarım ile…

Mustafa OğuzseçimmesajTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.