Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz'dan Seçim Sonrası Açıklama

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, dün yapılan seçim sonrasında mesaj yayımladı. Oğuz mesajında, 'Saygımız sonsuz, mesajı dikkate alacağız' dedi.

Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz'dan Seçim Sonrası Açıklama

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, yerel seçimlerin ardından " Milletimizin verdiği kararlara her zaman olduğu gibi saygımızın sonsuz olduğundan kimsenin şüphesi olmasın. Seçim sonuçlarını en iyi şekilde analiz edip hemşehrilerimizin bizlere verdiği mesajı dikkate alacağız. " dedi.

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nin ardından AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Kıymetli Hemşehrilerim;

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerini tüm Türkiye’de olduğu gibi Burdur’umuzda, ilçelerimizde, beldelerimizde ve köylerimizde ifa ettik.

Seçim sonuçlarının tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Milletimizin verdiği kararlara her zaman olduğu gibi saygımızın sonsuz olduğundan kimsenin şüphesi olmasın.

Seçim sonuçlarını en iyi şekilde analiz edip hemşehrilerimizin bizlere verdiği mesajı dikkate alacağız.

Bu vesileyle seçimleri kazanan tüm Belediye Başkanlarımızı tebrik ediyorum. Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu düsturunu benimseyen bir davanın mensubu olarak görevleri boyunca yapacakları hizmet ve işlerin hayırlı olmasını diliyorum.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da siz hemşehrilerimizin bizlere verdiği vekalet görevini en iyi şekilde yapmak arzusunda olup memleketimizin her köşesine hizmet etmekten geri durmayacağımızın da bilinmesini isterim.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, milletimize hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.

Saygı ve selamlarım ile…

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur Bucak Haber - Taşkın riski ortadan kalkacak
Bucak

Burdur Bucak Haber - Taşkın riski ortadan kalkacak

Burdur Bucak'a bağlı Kocaaliler Köyü'nde 2. Kısım Taşkın Koruma İnşaatı'nda çalışmalar başladı. AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz'un müjdelediği proje ile 300 dekar tarım arazisi ve yerleşim yeri taşkın riskinden korunacak.

Burdur Haber - Burdur'a kaç sağlık personeli alınacak?
Burdur

Burdur Haber - Burdur'a kaç sağlık personeli alınacak?

Sağlık Bakanlığı'nın Türkiye genelinde 27 bin sözleşmeli personel alımı için yayımladığı ilana Burdur'dan da 65 pozisyon dahil edildi. Alımlar KPSS sonucuna göre yapılacak ve başvurular 21-28 Şubat tarihleri arasında ÖSYM'nin internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

Burdur Haber - Milletvekili Mustafa Oğuz'dan, Bakan Yrd. Hatipoğlu'na ziyaret!
Burdur

Burdur Haber - Milletvekili Mustafa Oğuz'dan, Bakan Yrd. Hatipoğlu'na ziyaret!

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı İlhan Hatipoğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, 2024 yılı enflasyon muhasebesi ve diğer önemli konular ele alındı.

Burdur Haber - Milletvekili Mustafa Oğuz, yatırım taleplerini Bakan Koca'ya  iletti
Burdur

Burdur Haber - Milletvekili Mustafa Oğuz, yatırım taleplerini Bakan Koca'ya iletti

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Burdur'un sağlık yatırımları için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı ziyaret etti. Oğuz, sağlık yatırımları ile ilgili taleplerini iletti.

Burdur Haber - Burdur'da 3 Bin 484 Çiftçiye Destek
Burdur

Burdur Haber - Burdur'da 3 Bin 484 Çiftçiye Destek

Burdur'da 3 bin 484 çiftçiye toplamda 48 milyon 428 bin 700 lira tarımsal destekleme ödemesi yapıldı. Hububat, baklagil, dane mısır ve düve alım desteği kapsamında gerçekleştirilen ödemeler, Burdurlu üreticilerin yüzünü güldürdü.

Bucak İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi için güzel haber
Burdur

Bucak İsmail Şerife Sarı Rehabilitasyon Merkezi için güzel haber

Burdur'un Bucak ilçesinde 30 yıl hizmet veren İsmail Şerife Sarı Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nin idare ve hizmet binası, 2024 yatırım programına alındı. Detaylar haberimizde...