Burdur Belediyeler Birliği personeller alacak! İşte o personel Şartları

Burdur Belediyeler Birliği personel alacak! İşte o kadro... Burdur Belediyeler Birliği tarafından personel alımı yapılacak. Peki başvuru evrakları neler? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak?

Burdur Belediyeler Birliği personel alacak! İşte o kadro...
Burdur Belediyeler Birliği tarafından personel alımı yapılacak. Peki başvuru evrakları neler? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak?
Burdur Belediyeler Birliği bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 tır çekici şoförü alımı yapılacağı duyuruldu. Peki başvuru evrakları neler? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak?

Bayrampaşa SYDV personel alacak! İşte başvuru şartları...Bayrampaşa SYDV personel alacak! İşte başvuru şartları...
BURDUR BELEDİYELER BİRLİĞİ PERSONEL ALACAK
BAŞVURU EVRAKLARI NELER?

Belediye bünyesinde istihdam edilecek toplam 3 Tır Çekici Şoförü alımı için başvuruda istenilen belgeler; C-E sürücü belgesine sahip olmak. SRC4 Belgesine sahip olmak. Psikoteknik belgesine sahip olan adayların başvuruları kabul edilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?
Burdur Belediyeler Birliği personel alacak! İşte o kadro...

En az İlköğretim mezunu olmak. En fazla Lisans mezunu olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. C veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak başvuru için yeterli olacaktır. İŞKUR İş İlan No (00008395831), İŞKUR İş İlan No (00008395813), İŞKUR İş İlan No (00008394790)

BAŞVURULAR NEREDEN VE NASIL YAPILACAK?
Adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi, 170 telefon numarasından ve hizmet noktalarından 9 Temmuz 2024'e kadar gerçekleştirebilecek.

Aydınlık

 

Burdur Belediyeler Birliğiİşçi alımıPersonel alımıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.