Burdur Belediyeler Birliği personeller alacak! İşte o personel Şartları

Burdur Belediyeler Birliği personel alacak! İşte o kadro... Burdur Belediyeler Birliği tarafından personel alımı yapılacak. Peki başvuru evrakları neler? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak?

Burdur Belediyeler Birliği personeller alacak! İşte o  personel Şartları

Burdur Belediyeler Birliği personel alacak! İşte o kadro...
Burdur Belediyeler Birliği tarafından personel alımı yapılacak. Peki başvuru evrakları neler? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak?
Burdur Belediyeler Birliği bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 tır çekici şoförü alımı yapılacağı duyuruldu. Peki başvuru evrakları neler? Başvuru şartları neler? Başvurular nereden ve nasıl yapılacak?

Bayrampaşa SYDV personel alacak! İşte başvuru şartları...Bayrampaşa SYDV personel alacak! İşte başvuru şartları...
BURDUR BELEDİYELER BİRLİĞİ PERSONEL ALACAK
BAŞVURU EVRAKLARI NELER?

Belediye bünyesinde istihdam edilecek toplam 3 Tır Çekici Şoförü alımı için başvuruda istenilen belgeler; C-E sürücü belgesine sahip olmak. SRC4 Belgesine sahip olmak. Psikoteknik belgesine sahip olan adayların başvuruları kabul edilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?
Burdur Belediyeler Birliği personel alacak! İşte o kadro...

En az İlköğretim mezunu olmak. En fazla Lisans mezunu olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. C veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak başvuru için yeterli olacaktır. İŞKUR İş İlan No (00008395831), İŞKUR İş İlan No (00008395813), İŞKUR İş İlan No (00008394790)

BAŞVURULAR NEREDEN VE NASIL YAPILACAK?
Adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi, 170 telefon numarasından ve hizmet noktalarından 9 Temmuz 2024'e kadar gerçekleştirebilecek.

Aydınlık

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Belli Oldu
Burdur

Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Belli Oldu

31mart 2024 pazar günü yapılan yerel Seçimler sonucu Burdur İli ve ilçelerinde Belediye başkan ve meclis üyeleri yeniden şekillendi . Son Burdur Belediyeler Birlik başkanı Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal olmuştu . Yeni Başkan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Oldu

Burdur Belediyeler Birliğine tır hayırlı olsun
Burdur

Burdur Belediyeler Birliğine tır hayırlı olsun

Bucak Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Emrullah Ünal, birliklerine kazandırdıkları 3 çekici tır ile çöpleri Burdur Katı Atık Bertaraf tesisiyle buluşturarak enerji üretimine katkı sağladıklarını açıkladı.

 Başkan Ümit Alagöz  Baki Varol başkanıma Tefenni Belediye’si olarak kapılarımızın sonuna kadar açık
Tefenni

Başkan Ümit Alagöz Baki Varol başkanıma Tefenni Belediye’si olarak kapılarımızın sonuna kadar açık

Her ne kadar yavru Vatan olsada farklı bir Ülke statüsü taşıyan Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde İlimizde sahip çıkılmayan bir Burdurlu iş insanımızın Kıbrıs Cumhurbaşkanı, Başbakanı, Bakanları, Milletvekilleri, Belediyeleri ve Halkı tarafından nasıl sahip çıkıldığını gözlerimle, kulaklarımla, yaşadıklarımla şahit oldum.

Burdur Belediyeler Birliğinden, Burdur'daki belediyelere 384 çöp konteyneri
Bucak

Burdur Belediyeler Birliğinden, Burdur'daki belediyelere 384 çöp konteyneri

Burdur Belediyeler Birliği, Başkan Ünal ile birlikte adeta kabuk değiştirdi. Burdur'daki belediyelere 384 çöp konteyneri dağıtıldı. İşte detaylar...

Burdur Belediyeler Birliğinden eğitim semineri
Burdur

Burdur Belediyeler Birliğinden eğitim semineri

Burdur Belediyeler Birliği üyesi Belediye Başkanları ve Birlik Meclis üyeleri Afyonkarahisar’da eğitim seminerine katıldı.

Burdur’un Belediye Başkanları Burdur’a hizmet için kenetlendi.
Burdur

Burdur’un Belediye Başkanları Burdur’a hizmet için kenetlendi.

Burdur Belediyeler Birliği Encümen seçimleri, Burdur Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Ali Orkun Ercengiz önderliğinde gerçekleşti. Belediye Başkanları Burdur’a hizmet vermek adına birbirlerine destek verdi.