Burdur Bahçeşehir Kolejinden LGS birincisine 50 Bin TL'lik büyük ödül

Liselere Geçiş Sistemi Sınavında (LGS) Bahçeşehir Koleji Öğrencisi Irmak Göker tüm soruları cevaplayarak, Türkiye Birincisi oldu. Detaylar burada...

Liselere Geçiş Sistemi Sınavında (LGS) Bahçeşehir Koleji Öğrencisi Irmak Göker tüm soruları cevaplayarak, Türkiye Birincisi oldu.

Irmak Göker bu başarısıyla  Burdur’umuzu gururlandırdı. Burdur Bahçeşehir Koleji Kampüsünde düzenlenen basın toplantısında konuşan İlköğretim Müdürü Emre Atalay LGS’ de Türkiye birincisi çıkarmanın onurunu yaşadıklarını belirterek, “Gururluyuz çünkü LGS’ de Türkiye birincilerinin okuluyuz. "Zorlu geçen eğitim-öğretim döneminin sonunda yapılan LGS'de Burdur'dan Türkiye Birinciliğini zaferle ilimize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Bizlere böylesine bir mutluluk yaşatan başta 8. sınıf öğrencimiz IRMAK GÖKER’e ; her zaman bizlere güvenen velilerimize, bu büyük başarıda emeği geçen tüm öğretmenlerimize, okul idarecilerimize ve yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum." dedi.

Irmak Kızımızın yanı sıra LGS yüzdelik dilimine göre; %1’lik dilime giren 8, %2’lik dilime giren 17, %3’lük dilime giren 23, %5’lik dilime giren 32 ve %10’luk dilime giren 47 öğrencimizi de kutluyorum. Öğrencilerimizi LGS hazırlık sürecinde hiçbir zaman yalnız bırakmayan idarecilerimize, rehber öğretmenlerimize ve mesleğinin gereği tüm enerjisini öğrencilerine veren değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

‘VELİLERİMİZİN KOLEJİMİZE OLAN GÜVENLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ’

‘BAŞARI ODAKLI BİR EĞİTİM HİZMETİ VERİYORUZ’

Kampüs Müdürü Tamer Bayar Bahçeşehir Koleji’nin başarı odaklı bir eğitim hizmeti verdiğini ifade ederek, “Bahçeşehir Koleji olarak başarı odaklı, çağdaş ve bilimsel normlara uygun eğitim veren, sosyal kültürel ve akademik anlamda hayata ve üst öğrenime donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemiş bir okuldur. 2024 LGS sonuçlarına göre kitlesel başarımız çok yüksektir. Bu büyük başarı planlı ve disiplinli çalışmanın, azim ve kararlılığın bir sonucudur. Irmak Göker Türkiye Birincisi olarak bu başarımızı taçlandırmıştır. Kendisini, ailesini, öğretmenlerimizi, rehberlik servisimizi, idari kadromuzu emeklerinden dolayı kutluyorum. Bu gururu yaşattıkları içinde hepsine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Burdur Bahçeşehir KolejiödülIrmak GökerTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.