Bucak’ta beklenen kavuşma! Oğlunu getirdiler yüzünü güldürdüler

Burdur'un Bucak ilçesinde oğlunu hasretle bekleyen baba yaklaşık 10 ay sonra, kayıp oğluna kavuştu. Detaylar burada...

Burdur'un Bucak ilçesinde acılı baba yaklaşık 10 ay sonra, kayıp oğluna kavuştu. 

6 Eylül 2023 tarihindeki mahkemede oğlunun velayetini alan Oray Ali Ay, yaklaşık 6 gün sonra müracaatta bulunarak çocuğunun eski eşi tarafından kaçırıldığını beyan ederek, oğlunu aramaya başladı.

Edinilen bilgilere göre, Oray Ali Ay'ın eski eşi Seçil G., aile bireylerinin de yardımlarıyla oğlunu kaçırarak babasıyla görüştürmedi. Çocuğun kaçırılması olayıyla ilgili olarak titizlikle yapılan çalışmalar sonucunda Bucak İlçe Jandarma Komutanlığınca yapılan bir operasyonda Seçil G.'nin kardeşi Fatma Sevil G., Seçkin G. ve İsmail İbrahim S. gözaltına alındı. Bu olayla ilgili olarak Seçkin G., terör örgütüyle bağlantısı olduğu gerekçesiyle tutuklanmıştı.

Perşembe günü Bucak İlçe Jandarma Komutanlığınca yapılan operasyonda tutuklanan Seçkin G. ve daha önce gözaltına alınan İsmail İbrahim S. isimli şahısların dijital materyallerde bulunan bulunan bilgileri Bucak İlçe Emniyet Müdürlüğü ile paylaşması sonucunda Yusuf A. ve dini nikahlı Senem T.'nin yanı sıra İsmail İbrahim S. gözaltına alındı.

Bucak İlçe Emniyet Müdürlüğü TEM ekiplerinin yaptığı görüşmeler, incelemeler ve teknik çalışmalar sonucunda firari şüpheli Seçil G. ve oğlu İstanbul'un Kuçükçekmece ilçesinde bir adreste bulundukları tespit edildi. Çocuk ve şüpheli Seçil G., Bucak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından İstanbul'dan alınarak Bucak'a getirildi. 

Bucak İlçe Emniyet Müdürlüğünde 10 aydır oğlu hasretle bekleyen baba Oray Ali Ay, oğluna kavuştu.

kavuşmaolayBurdur HaberleriTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.